Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Robert Downey Jr. Tényleg...

Robert Downey Jr. Tényleg ilyen? (link)

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem nagyon szép dolog volt tőle :) tényleg ilyen jófej?


2013. máj. 5. 22:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Állítólag a való életben is nagyon laza, meg jófej ember. A népszerű filmjeiben is a vasamber a Scherlock ott is hasonló a modora, és állítólag a való életben is az, nem véletlen írják úgy hogy hasonlítson mert így élethűbben eltudja játszani, de ezen kívül rendes egy ember, látszik is innen amit linkeltél, tehát ez is egy bizonyíték eddig arra hogy a való életben nem egy beképzelt idióta, hanem rendes normális.

Ugyan akkor csalódtam már ilyenben mert ugye a CSI Miami helyszínelőkben David Carusso ugye Horation ott egy rendes embert alakít de a való életben egy szemétláda, mert rengeteg ilyet olvastam róla. De vissza térve A Robert Dawney-ra ő látszik hogy normális, a valóságban is.

2013. máj. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!