Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek sem szimpatikus Casey...

Nektek sem szimpatikus Casey Affleck?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 1. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:

Mi a gondod vele?

Tehetséges, jó kiállású színész.

2013. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezerszer tehetségesebb, mint a bátyja, A Jessie James meggyilkolása a tettes a gyáva Robert Ford című filmben az egyik legkiválóbb alakítást nyújtotta a filmtörténetben. Én kifejezetten kedvelem.
2014. jan. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

A Jessie James... film nekem nagyon tetszett! Casey Afflecknek pedig meglátásom szerint az ominózus filmben nem kellett színészkednie - ha értitek, hogy mire gondolok.

(A bátyját sem tartom tehetségesnek.)

2014. jan. 10. 18:53
 4/10 anonim ***** válasza:

Akkor mégis mit csinált?

(Semmiért nem szoktak valakit Oscarra jelölni)

2014. jan. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:-)

Szerintem csak magát adta. Idézzük csak fel: egy gerinctelen, aljas, kétszínű, egoista, önző figurát alakított. Aki válogatta a szereplőket, nagyon eltalálta Caseyt a szerepre.

Azt nem tudtam, hogy emiatt Oscarra jelölték Caseyt, bár annak sincs jelentősége számomra.

A kisugárzásán nem változtat.

Láttam már olyan filmben is, ahol úgymond pozitív szerepe volt, de abban is ezt a benyomást keltette bennem. (A film címe nem jut eszembe, maga a film érdekes volt, egy kislányt "mentettek meg" benne, illetve felvetődött egy erkölcsi dilemma.)

Jesse James, nem Jessie.

2014. jan. 11. 09:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Megkerestem, ez volt az általam említett film: [link]
2014. jan. 11. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem is mondtad, hogy ennyire jól ismered őt! Talán a lakótelepi vegyesboltban is össze szoktatok futni? :)

Nekem nem volt ellenszenves a karaktere. Önző és egoista? Egy filmet láttunk?

Ha valakit bálványozni kezdesz, egy idő után hasonlítani is akarsz rá, kihívod magad ellen a sorsod, ez a film lényege.

Az ember esendő. De szerintem te a Napok romjai című film láttán is a kannibál sorozatgyilkost látnád Anthony Hopkinsban, mert hát ő a magánéletben is az a vérengző fajta. :D

Viszont a több szót pazarolni rád nem érdemes, mert ha valaki olyat ír, hogy valaki a filmben magát hozza, arról lesül, hogy nem konyít hozzá. Ilyen nincs.

2014. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

(Reagálok a sok OFFodra:

Anthony Hopkins csak egy nagyon bálványozott műmájer.


Ismered ezt? "Egy leszedált ország tapsolgat a sz a rnak..." - valami ilyesmiről van itt szó, de nem csak országos szinten. Nem az Oscar díj a mérvadója annak, hogy valaki jó színész-e. Vannak persze, akiknek az a lényeg. Hopkins minden filmjében ugyanaz. Ez nem azt jelenti, hogy a sorozatgyilkost látja benne valaki minden filmben, hanem azt, hogy valójában tehetségtelen, mint színész.


És már miért ne lenne olyan, hogy valaki "antiszínész", tehetségtelen? Van és ráadásul tele vannak velük a filmek, sorozatok.


Az emberek szerintem érzékenyek lehetnek egymás kisugárzására, nekem Casey már a Jesse James film megnézése előtt is azt a benyomást keltette, amilyen figurát végül megformált.


Egy pozitív példa: véleményem szerint például az "Engedj be" című film gyerek színészei nagyon őszinte, hiteles játékot nyújtanak. Ők a tehetségesek, nem a sztároknak titulált gagyik!


Láttam a Napok romjai című filmet, Hopkins abban is a tőle megszokottat nyújtotta - átlagon alulit.


Visszatérve a Jesse James filmre, az éppen attól volt zseniális, hogy a részleteket annyira sok szempontból lehet megközelíteni. Persze, az, hogy Brad Pitt formálta meg J. J. karaktert, eleve sok néző rokonszenvét váltotta ki. Nyilván nem véletlenül lett választva Casey sem, ő sok néző ellenszenvét váltja ki anélkül, hogy megszólalna, "szerepelne".)

2014. jan. 11. 22:34
 9/10 anonim ***** válasza:

:D

Hogy te mekkora sznob vagy.


Szerintem fejezzük be, mert a véleményünk teljességgel ellentétes, és ez az oldal amúgy sem erre való.


(Hopkins Hannibal Lecter a filmtörténet legjobban megformált karaktere, és ez tény)

2014. jan. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

A sznobok bizonyára a kapott Oscar díjak mennyisége alapján ítélik meg azt, hogy ki "jó" színész és ki nem az, ebből is kiderül, hogy a sznob éppen nem én vagyok.

Nem zavar engem, ha másoknak eltérő a véleménye az enyémtől, téged látványosan zavar az ilyesmi, akkor nyugodtan fejezd be, amit csinálsz, nem nekem kell irkálnod, hogy "fejezzük be". Egyszerűen fejezd be az OFFolást.

Észrevehetnéd, hogy már többször is engem minősítettél, csak amiatt, mert nem értek veled egyet. Tehát, ha nem értek veled egyet, akkor már én vagyok a sznob hozzá nem értő - szerinted. Látszik az önálló gondolkodás hiánya.

Felőlem lehet bármi a véleményed.

Nyilván sokan és sokszor mondták már rád, hogy sznob vagy, ezért most másokra próbálod ráhúzni azt a skatulyát, amelybe te tartozol.

Írtad: "Hopkins Hannibal Lecter a filmtörténet legjobban megformált karaktere, és ez tény".

Javaslat: nézd meg a szótárban, hogy mit jelent a "tény" szó.

"Hopkins Hannibal Lecter a filmtörténet legjobban megformált karaktere" - ez nem tény, hanem vélemény!

A vélemény pedig nem tény, hanem elképzelés, egy szubjektív állásfoglalás.

A "sznob" szót is megkereshetnéd a szótárban, mivel úgy látszik, nem tudod, hogy mit jelent.

2014. jan. 12. 15:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!