Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi baja van az embereknek...

Mi baja van az embereknek Taylor Swifttel?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, én jóformán azt se tudom ki az, de észre vettem, hogy tumblrön mostanában mindenki őt oltja. Mit tett?
2013. ápr. 22. 22:14
 1/5 anonim válasza:
63%
mert egy cukinak beallitott lany, de valojaban tobb f*szt fogott, mint kilincset.
2013. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ezzel semmi gond nincs, ha pasi lenne akkor egészen más megítélése lenne a dolognak. főleg nem az átlag amerikainak kéne ezen röhögcsélnie, ahol a vele egykorú átlag lányoknak már 3 gyerekük van, jobb esetben azt sem tudni kitől.
2013. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

mert sokan furcsának találják,hogy ilyen gyorsan válogatja a pasijait,akik mind híresek(pl. Connor Kennedy,Joe Jonas,John Mayer,Jake Gyllenhaal,Taylor Lautner...stb,stb.)és MINDEGYIKRŐL ír legalább 1 dalt,ezzel van tele az albuma,de szinte sosem ismeri el,hogy ezt xy-ról írta,csak később.+ az 1D-s Harry Stylessel is járt,és miután szakítottak,megutálta őt egy csomó one direction rajongó,és ugye ők elég sokan vannak,legtöbbjük ilyen twitteres/tumblr-ös tinip.csa.


Amúgy nekem nincs vele bajom,a zenéjét ettől még szeretem.

2013. ápr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem csak a zenéjét, de magát a nőt sem bírom! Annyira álszent.
2013. ápr. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Shawna_Williams válasza:

Én nekem semmi bajom Swifttel, tisztelem mert nagyon jó zenész és van érzéke hozzá! De mindenki csak azt képes felfogni hogy csak a pasikat váltogatja, de sok minden más is történik vele. ( Amúgy meg JOE JONAS 27 MÁSODPERC alatt dobta mobilon Taylort!!!!!!) Én tényleg nem értem miért kell felkapni minden kis f.son a vizet, ha pasit vált?! 24 éves még előtte az élete!! 15 éves korában volt az első pasija csak szolidan jegyzem meg! Nekem több ismerősöm van akik 16 éves korukig több mint 13 palival jártak. meg a többi dolgok... Attól hogy még celeb és tekereg mindenféle infó a neten róla, még nem kell azt hinni hogy ÚHH.. mennyi pasija volt neki! 6-7 körül van a pasijainak a száma (körülbelül)

Én nem védeni akarom,de akkor is.. nah.. ez van!!!

2013. aug. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!