Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért van főleg a fiatalok...

Miért van főleg a fiatalok között több 1D fan mint mondjuk pl. Adam Lambert?

Figyelt kérdés
sok az ismerőseim között is, de szerintem (!tisztelet a kivétel directionereknek!) ez az egész csak a nyáj szellem, "egyek tehén lepényt mert sok légy nem tévedhet?"

2013. ápr. 10. 20:53
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Attól nem lesznek férfiasak, hogy pár könnyen elbolondítható érzelgős lányt szereztek párjuknak.
2013. máj. 28. 15:59
 12/13 anonim ***** válasza:

mivé lesz ez a világ apám......

mindenki azt szeret amit akar. vannak pop-zenék mint 1D ők a tiniknek lettek kitalálva meg az ő korosztályuknak.

Adam más tészta, ő idősebb és neki nem pont pop-zenéi vannak.

különböző előadók együttesek vannak, mindenki azt hallgat amit akar.

azért mert te nem szereted 1D-t attól az még nem lesz sz@r. most le leszek pontozva tudom...

én szeretem 1D-t, engem nem zavar az ha valaki nem szereti őket, az zavar ha szidják őket. oké hogy utálod őket (bár nem tudom miért, mit ártottak neked) de mi jogon hordod le így őket, csak azért mert neked nem tetszik????

2013. júl. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hülye kérdés.Mert mondjuk más az 1D-t szereti jobban???
2013. aug. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!