Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak nekem unszimpatikus...

Csak nekem unszimpatikus Angelina Jolie?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla?

2013. márc. 27. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
51%
igen
2013. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
Én szeretem Jolie-t, nekem szimpatikus
2013. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
vélemény? gyönyörű, szereti a gyerekeket, tűrhető színésznő és a népszerűségét jó célokra használja. Személyesen nem ismerem, ezek alapján viszont szimpatikus, amit tudok róla.
2013. márc. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
emberileg szerintem sokan példát vehetnének róla. színésznőként viszont nagyon rossz szegény, annak ellenére hogy gyönyörű.
2013. márc. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon szeretem! Egyrészt gyönyörű, tehetséges színésznő, másrészt bárki példát vehetne róla, annyit segít a rászorulóknak.
2013. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon szép nőnek tartom, nem is rossz színész. Nem a kedvencem, de rokonszenves.


off: Amúgy olyan, hogy unszimpatikus, nem létezik, hibás szó. Antipatikus helyesen, de még jobb, ha ellenszenvesnek írod, sokkal szebben hangzik. :)

2013. márc. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%

Biztosan van, aki nem kedveli, de úgy tűnik, itt és most egyedül vagy a véleményeddel.

Nekem jó véleményem van róla, jó célra fordítja az ismeretségét, sokat jótékonykodik, és ahhoz képest, hogy régen elég sok botrányban felmerült a neve, szerintem most már senki sem így gondol rá.

2013. márc. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Inkább mint színésznő, illetve szerepei miatt nem kedvelem.

Senkit nem a magánélete alapján ítélek meg a színészek közül, ez a része nem érdekel, csak azt amit művészileg nyújtanak.

2013. márc. 29. 15:18
 9/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nagyon jó színésznő, hiszen nagyon jó akcióhősnő, nagyon jól játssza a szerető anyát és feleséget, sőt elmebeteget is megdöbbentően jól tud alakítani! Szerintem mindig kihozza a karakterekből a legjobbat! Na és melyik színésznek nincs kevésbé jól sikerült szerepe?! Természetesen neki is van, de nem azokról szokták megítélni a színészeket, hanem a díjak és jelölések miatt és az neki van!
2013. ápr. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%
neked inkább a net legyen unszimpi és a matekkönyv legyen szimpi!! Tanuuj!!inkáb!!!! Nekem kedvenc sziniszem Sztem tökjóól jácik te egy izléstelen alak vagy!!
2013. ápr. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!