Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki szerint Tom Hiddleston kiváló színész és nagyon jó pasi?

Figyelt kérdés

A Thor-ban láttam először és eléggé megtetszett, aztán olvasgattam róla és nagyon megtetszett. Nyugtassatok meg, hogy nem én vagyok az egyetlen aki elolvad ettől a fickótól.

[link]

[link]



2013. márc. 22. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Mostanság nagyon megszaporodtak a nyálcsorgató fangörlök. De ugyanez van például Martin Freeman vagy Aidan Turner esetében is.
2013. márc. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
grrrrrrrrrr...micsoda pasi!!! ahw...alig bírok másra gondolni ha meglátom vhol a képét!
2013. márc. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele...azok a szemek...
2013. márc. 25. 19:38
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
nem, sajnos rendgetegen vannak így vele, én is.. és csak h egyen titeket a sárga irigység, nemrég magyarországon járt és tök véletlenül összefutottam vele, azóta másra se tudok gondolni :D csak elfelejtettem megmondani neki h "vigyél el, az se baj ha meg se kérdezed..." :D mert akkora mámor volt:):)
2013. máj. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Milyen furcsa, hogy itthon a legtöbb fangirl ennyire negatívan áll a társaihoz. Ahelyett, hogy örülnétek, hogy ennyire népszerű lett, és sok rajongója van, sajnálkoztok jobbra-balra, meg szapuljátok a másikat. Fárasztó... (=_=)


Egyébként, a kérdésedre válaszolva: nem te vagy az egyetlen! Nézz körbe Tumblr-ön, mindenki odavan érte! :)

2013. máj. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit jobban utánanéztem, aztán most már látom mekkora a rajongótábora. A találkozáshoz pedig gratulálok, szerencsés vagy, de nem szokásom irigykedni. :D
2013. jún. 15. 17:37
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kis mázlista! Jó lehetett találkozni vele :) Egyszer én is szeretnék.
2013. júl. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha el tudnánk menni Comic Conokra akkor lehetséges is lenne:/ Ájjjh bakker,a mostanira teljes Loki jelmezben ment el és még játszott is mellé D: És ott volt még a teljes Odaát meg a Sherlock cast is ;---; Még a Hannibál cast is elment;_;

Szép álmok...na sziasztok,mennem kell,fontos dolgom van!

*összekuporodik a sarokba és sír*

2013. júl. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, nekem is összeszorult a szívem ahogy említetted Loki mellett a Supernaturalt és a Sherlockot.. :'( :D


Mellesleg én is nagyon kedvelem őt, de nem elsősorban a külseje miatt, hanem mert különösen tehetséges színész, és az interjúkból is lejön, mennyire művelt, intelligens, udvarias.. és ahogy a rajongóival bánik, az is ritkaszámba megy manapság. Nem úgy tekint rájuk, mint egy lányka a tucatból, aki lohol utána, hanem mint egy tiszteletreméltó rajongó, akinek örül, hogy van neki. Ezért kedvelem én őt annyira :)

2014. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
MI MI MI MIIII??? MAGYARORSZÁGON VOLT??? MIKOR?? ÉS MIÉRT?? ÉS ÉN MIÉRT NEM TUDOK RÓLA?? ÉS TALÁLKOZTÁL VELE?? EZ MOST VLMI VICC VAGY TÉNYLEG??? UR ISTEN!!!! EGY ÁLMOM VÁLNA VALORA!!! NEM HISZEM EL!!! HOSSZABB BESZÁMOLOT LÉCI!!! WAAAAA!!!! *fangirl noises* *rolling all around in bed*
2014. dec. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!