Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretitek keresztes ildikot?

Szeretitek keresztes ildikot?

Figyelt kérdés
Olyan sok embertol hallom h utalja nem bir ranezni es olyan soktol h imadja...ti hogy vagytok vele ? es ha utaljatok v szeretietek akkor miert ? milyen tulajdonsaga miatt ?
2013. márc. 16. 20:45
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kedvelem őt, már persze amennyire tévén keresztül lehet valakit kedvelni. Szerintem tehetséges énekesnő, sok mindent letett az asztalra, és számomra az X-faktorban sem volt irritáló, bár sokan nem bírták elviselni. Én nem érzem,hogy túljátszaná magát, szerintem ő tényleg ilyen. Akiket szeret, vagy véd (mint a mentoráltjai) azokért tényleg bármit, és tényleg el tud szomorodni, ha mondjuk kiesésre áll valaki . (sokan a sírását is műnek ítélték). Mi csak szombat esténként láttuk őket, ők azonban napi szinten együtt voltak, próbáltak, szerinte érthető, ha kötődtek egymáshoz.


Mindemellett ott volt közben a válása, amit sosem láthattunk rajta, jól kezelte, nem rinyált a médiának, nem zokogta ki a lelkét, nem csinált magából áldozatot, pedig ha jól tudom, ő lett elhagyva, nekem ez is szimpatikus. Minden sírása ellenére van tartása, és nem egy mai "celeb", aki mindenhol világgá kürtöli az élete minden egyes pillanatát.

2013. márc. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon,a magyar énekesnők közül ő az abszolùt kedvenc.Amùgy szìnésznőkènt is szeretem,de ènekesnőként klasszisokkal jobb!Hogy miért szeretem tulajdonképpen?A hangjáért,előadòi képességeiért,személyiségéért és kisugárzásáért. ;P
2013. márc. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Valahogy en is igy vagyok ezekkel en is nagyon szeretem ot es hat oszinten megmondom regebben bantott h milyen sokan kritizaljak , utaljak de azota rajottem h minden embernek mas az izlese mast tart szepnek jonak . En azert szeretem ot mert tenyleg nagyon jo enekesno szineszno de emelett fantasztikus ember is es tenyleg nem olyan mint egy mai "celeb" nem adja el a lelket azert h hires legyen...! nagyon oszinte es nagyon alazatos...! Es nem tudok meg1 olyan emberrol aki ennyi mindenen , annyi sikeren atment volna es a rajongoival/barataival ennyire kozvetlen...! Azt gondolom hogyha egyszer valakivel leul melyebben is beszelgetni utana az a szemly biztosan csak nagyon szeretni tudja...es barmekkora hibajat is meg tudja bocsajtani...
2013. márc. 17. 08:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, mert rondának és irritálónak tartom. Az X faktorban az a színház amit minden alkalommal levágott szerintem röhejes. Egyfolytában jött az ál-őszinte, "könnyfakasztó" dumáival, még sírt is hozzá. Ezt az érzelgős kártyát egyszer-kétszer ki lehet játszani, na de minden egyes alkalommal már elég hiteltelen. Meg azok a hülyeségek amiket a többi mentorral összehordtak annak a rakás rossz hangú embernek, "nagyon jó volt, éreztem az energiát, volt feelingje, nagyon átjött, varázslatos, világ színvonalú produkció..." Én meg azon gondolkoztam, hogy ezek vagy süketek, vagy nagyon van bőr a képükön mindenki szemébe hazudni. Annyi tehetségtelen embert én még nem láttam egy vetélkedőben mint ami ott volt, ezek meg agyonajnározták őket.
2013. márc. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A második válaszolò vagyok.

Kedves kérdező!Nekem nagyon ùgy tűnik az ìrásodbòl,mintha ismernéd az Ildit személyesen is.Megìrnàd nekem a választ privibe,nagyon kívàncsi vagyok!:)

2013. márc. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen , irok privibe!
2013. márc. 25. 19:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves és közvetlen ember, és a legjobb énekesnő:


http://www.youtube.com/watch?v=tNPJj4FL1No


http://www.youtube.com/watch?v=LJLedeYCBEc


Ha pedig vki fergeteges színészi alakítást akar látni, akkor nézze meg Ildikót a "Hajmeresztő" és az "Anconai szerelmesek" darabban:


[link]


[link]

2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen , nagyon egyetertek!
2013. ápr. 30. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!