Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Elárulná valaki, hogy mi a...

Elárulná valaki, hogy mi a fene az a ByeAlex? Ezzel van tele a Youtube.

Figyelt kérdés
2013. márc. 10. 19:27
1 2
 11/12 Zinaa válasza:
18%
A lehet, hogy nem Ő fogja megnyerni, de úgy őszintén nyertünk mi már valaha? Akárkit küldünk ki, szerintetek nyerünk? Amúgy meg ízlések és pofonok. "mi a fene...?" nem mi, hanem KI. "Ezzel"? VELE. Mindenki csak leszólja... gondolkodjatok el. Meg mi az, hogy milyen név? Miért a Fluor vagy az SP és társai milyen név? Küldjük inkább őket? Vagy azért fikázzátok ennyire, mert Ő nem szerepelt egyetlen tehetségkutatóban sem? Igazatok van, lehet hogy a Keresztes Ildikót kellett volna küldeni... mert Ő biztos megnyerné... aha tutira. Előbb nézzetek a háttérbe és utána szóljatok be. Ja és én előtte is hallgattam a számait, mert nekem nem a mai, korcs ízlésem van.
2013. márc. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez a báj gyerek egy vicc de jópofa. Egész egyszerűen a bulvármédia leszopatta magát. Annyit futtatták már a megasz@ros ikszfakktoros tehetségtelen senkiket akik a csapokból is folytak hogy a nép megelégelte és amint jött egy másfajta alternatíva rögtön lecsaptak rá.

Persze a srác nem tud énekelni és béna is de més mindig ezerszer inkább ő mint az agyonfuttatott, és a torkunkon legyömöszölt kis csillagocskák!!! És ennyi ez a történet!

2013. márc. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!