Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Jennifer...

Mi a véleményed Jennifer Lopez-ről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Véleményt mondani valakiről,akivel egy mondatot sem beszélt az ember eléggé szubjektív.Az hogy olvasol róla valami pletyka rovatban nem jelenti azt hogy ismered.Maximum a pályafutásáról lehet értékelni valakit de konkrét véleményezéshez nem árt közelebbről is ismerni az illetőt.A sajtó ehhez kevés mert pletykákon és felnagyított dolgokon alapuló írásokat tesznek közzé ez alapján nem lehet megítélni valakit.
2013. márc. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AccountManagerkovács ***** válasza:
67%
A zenéjét nem szeretem, sosem szerettem, a magánélete meg nem érdekel. Szerintem se énekesnőként se színésznőként nem nagy szám...
2013. márc. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szép nő de csak sminkel színésznek közepes
2013. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
Jól énekel, jó színésznő.
2013. márc. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Számomra olyan, hogy megnézem/hallgatom a filmjeit/zenéit, de nem mondhatnám nagy kedvencemnek! Igaz, hogy így megítélni nem lehet, de nem hiszem, hogy különösebben érdekes valaki lenne!
2013. márc. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
38%
Semmi tehetsége se énekhez,se filmezéshez. Átlagos nagyseggű latin csaj, akit csak a sok smink ment meg valamennyire.
2013. márc. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz képest, hogy túl van a negyvenen én még mindig dugnám. Jók a zenéi és nekem tetszettek a filmjei is. Érdekes a kontraszt a filmbéli kislányos csajszi és a klipjeiben szereplő dögös nő között.
2013. márc. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PollyPodliPotty válasza:
81%
A legjobb énekesnő és színésznő! És ahhoz képest, mekkora sztár, emberileg is nagyon jó embernek tartom. Voltam a prágai koncertjén...le a kalappal, hogy ennyi idősen végigugrálta és énekelte ÉLŐBEN az egészet. Tudom, ez a dolga, és ennyi pénzért tegye is, de sokan mégsem teszik. Nekem életem egyik legszebb élménye volt! Ezzel mindent elmondtam!
2013. márc. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én is voltam a prágai koncertjén :)
2013. márc. 9. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

"A legjobb énekesnő és színésznő!"


Te jóságos ég!!! Ha ez így lenne, akkor hova sorolnánk mondjuk Christina Aguilerát és Meryl Streep-et, hogy csak egy-egy klasszisokkal jobb énekest és színészt említsek a sok közül? Egyébként a második válaszadóval értek egyet, nem egy nagy szám. Sosem értettem ezt a felhajtást körülötte. Jó a menedzsmentje... :)

2013. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!