Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Wiz Khalifa-nak meg Curren$y-n...

Wiz Khalifa-nak meg Curren$y-nek honnan van annyi pénze, hogy havi pármilliókat eldobálnak marihuánára?

Figyelt kérdés
Oké, hogy zenészek, meg minden, de ilyen jól meg lehet élni abból, ha az ember ír pár sort, hogy mennyire be van állva? Akkor én is zenei karriert akarok... :D Vagy mellette mást is csinálnak?
2013. febr. 20. 16:51
 1/5 AccountManagerkovács ***** válasza:

Ezt az alap felvetést ( havi pármilliókat eldobálnak marihuánára) honnan veszed?

Az imidzsük lényege az, hogy ezt hidd róluk. Nyilván rengeteget keresnek, de az korántsem 100%, hogy a való életben is olyanok, mint amilyennek beállítják őket.

2013. febr. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Khalifa is open about his use of cannabis, and he has claimed in many interviews that he spends $10,000 a month on cannabis, and also smokes daily.


Forrás: [link]


A wikin is le van hivatkozva, ha kétkednél. :)

2013. febr. 20. 19:38
 3/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Oké. Ha ő mondja, biztos így van. De azért havi 10 ezer az nem havi pár millió:)
2013. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jó, én átszámoltam forintra. :D $10.000x200=2.000.000 Ft. Az azért elég durva, ha azt vesszük, hogy 1 gramm Amerikában is 2500 Ft körül mozog; ez így olyan 800 gramm füvet jelent. Nem azért, hogy zavarna, én is örülnék neki (pénznek és fűnek egyaránt... :P), csak furcsa, hogy zenélésből ilyen sokat keresnek, holott mindenki azt mondja, zenélésből nem lehet megélni...

Na mindegy. :D

2013. febr. 21. 15:19
 5/5 AccountManagerkovács ***** válasza:
Ha nem tesznek mögéd pár milliót és egy marketingstábot, akkor tényleg nem. Whizt asszem valamelyik nagyágyú (Snoop vagy Jay-Z) fedezte fel, vagyis ráköltöttek egy kis pénzt és ő azt visszahozta. Az amerikai piac iszonyúan nagy és elég csak egy-két államban közepes sikert elérnie, máris dől a lé.
2013. febr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!