Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én érzem úgy hogy az...

Csak én érzem úgy hogy az idei Eurovízió mezőnye katasztrofálisan gyönge?

Figyelt kérdés
Vagy hát van jó zene de nem tudom a fesztiválon elképzelni,hogy képviseli az országot.

#Eurovíziós Dalfesztivál #Euróvizió 2013
2013. febr. 10. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Babits szavaival élve:

"A művészet ma már csak olcsó szórakozássá vált."

2013. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
tenyeg igy van... eggyikrol sem tudom elkepzelni h megnyerhetne az Euroviziot
2013. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ami tűrhető volt, az persze nem jutott tovább. Aztán csodálkoznak, ha utolsók lesznek.
2013. febr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az Euróvízió nem épp a zenéről szól inkább úgy látom hogy a jószomszédokról akik nyomják egymást a szavazatokkal,minket magyarokat csak a szerbek meg horvátok szoktak szavazatokkal nyomni,Románia felől a magyarok szavaznak inkább,nem hiszem hogy azok román szavazatok!De azért végül is mindig olyan nyeri meg az Euróvíziót aki megérdemli,csak az utána lévő sorrend már nem reális.
2013. febr. 12. 09:47
 5/12 anonim válasza:

Utolsó válaszoló! Nem,szerintem nincs igazad. A szerbek és a Horvátok se nyomják a magyarokat. De pl a magyaroktól szemtelenség volt tavaly hogy a szerbek 1O pontot adtak nekünk , mi pedig max 2-3 pontot.. Az a baj a magyarokkal hogy senki se szereti őket,nincs országbarátjuk,mint pl szerbiának:Horvátok,bosnyákok,macedónok,bolgárok,albánok,...

De amúgy az idei mezőny tényleg nagyon gyenge,főleg ami minket magyarokat illet.

2013. febr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősünk a TV2-nél dolgozik és ő mesélte, hogy a Voice is úgy ment, hogy elmondták a zsűriknek, hogy melyik előadóra szavazzanak, hogy a nézők minél többet szavazzanak. Gondolom itt is így megy. A bénákat bejuttatják a zsűrik és elvárják, hogy a jókat a nézők juttassák be.
2013. febr. 14. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ma mondta a Rúzsa Magdi valami műsorban, hogy az elődöntőkben úgy szavaztak, hogy akikről tudták, hogy a nézők úgyis továbbjuttatják őket, azokra a zsűri nem, viszont a középdöntőktől már nem engedheti meg a zsűri ezt magának már.
2013. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én Gigire lettem volna kíváncsi de nem láttam az adást a YouTube meg törölve van a felvétel szerzői jogokra hivatkozva!Úgy hogy nem tudom hogy milyen most a mezőny?
2013. febr. 18. 09:13
 9/12 A kérdező kommentje:

Vissza kell hogy vonjam a kérdést!

Cserpes Laura és Radics Gigi akik megütik az Euróvizíós szintet!

2013. febr. 18. 10:10
 10/12 anonim válasza:
Cserpes Laura is nagyon jól énekel. Ha őt és Gigit kiszórják, akkor borítékolható a kudarc az ESC-n.
2013. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!