Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a neve az új Garnier Color...

Mi a neve az új Garnier Color Sensation reklámban szereplő szőke hajú nőnek?

Figyelt kérdés

Kérem, aki tudja, segítsen, mert már régóta kutatok a név után. Köszönöm szépen!

http://www.youtube.com/watch?v=Ba3A2EV7qF4



2013. jan. 26. 21:02
 1/5 anonim válasza:
úgy tudom Kerszeki Ilona
2013. febr. 1. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hogy lehet, hogy egyetlen adatot, képet, semmit nem találok róla a neten?

Biztos vagy benne, hogy így hívják?

2013. febr. 2. 12:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, aki tud, segítsen a kérdésben... :( Nagyon hálás lennék, és szorgosan díjaznám a próbálkozásokat. :)
2013. febr. 12. 18:01
 4/5 anonim válasza:
Valahol Sophie Hilditch-et írják és hasonlít, de nem vagyok benne 100 %-ig biztos. Google a barátod. Javaslom hogy folytasd a keresést "garnier color sensation ad blond model" kulcsszavakkal. (Nekem kb. 3. kattintásra jött a csaj neve, úgyhogy őszintén szólva nem tudom hogy kutattál eddig. Bocs, nem bunkóskodni akarok, csak nem értem hogy nem bukkantál semmilyen névre.)
2013. ápr. 16. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a 4. válaszolónak. Értékeltem.

Egyébiránt a gyk az utolsó mentsvár volt, előtte sokáig kerestem ugyanezekre a kulcsszavakra, amiket Te is leírtál, de nem találtam a modell nevét. Azóta is keresem, de nem gondoltam rá, hogy itt még akad, aki válaszol nekem, ezért csak ritkán néztem fel. Most egy ideje újra adják ezt a reklámot, lehet, hogy ezért ad ki más találatokat is a google. Mindenesetre köszönöm.

2013. ápr. 29. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!