Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy kell külföldről autogramo...

Hogy kell külföldről autogramot kérni?

Figyelt kérdés

Amerikából és Németországból szeretnék autogramokat kérni de nem tudom mit írjak bele.Nem tudnátok segíteni németül és angolul megfogalmazni?Válaszborítékot kell küldeni?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2013. jan. 25. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Can I get an autograph?
2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek az autogramok általában nem eredetiek, úgyhogy nem éri meg kérni.
2013. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az előző hozzászólóval nem teljesen értek egyet.

Attól függ kinek küldöd.Valószínű,hogy DiCaprio már nem dedikál kézzel,csak egyszer aláír és azt lefénymásolják,gondolom.Viszont ha valamelyik "kevésbé híres" embernek/csapatnak küldesz,ők tuti,a csapatoknál majdnem 100%,h eredetit kapsz.

Egy pár éve (kb. 6) én is kaptam,és eredeti volt.Egy kemény lapos fényképre alkoholos filccel volt rajta minden csapattagnak az autogramja.

Válaszborítékot kell küldeni,BÉLYEGGEL! (mert ugye nem fog neked fizetni bélyeget se borítékot akitől kéred :))

Én még elsőbbségi matricát is vettem rá,és így volt fél év,Némo-ból.

Régebben volt a Bravo-ban meg a Poprcorn-ban egy sablonszöveg amit le lehetett írni.Viszont nem bonyolult.Annyi,hogy Kedves Akárki!Nagyon szeretem a zenédet/filmjeidet,nagy rajongód vagyok Mo-ról.Szeretnék egy aláírást kérni/dedikált lapot/fényképet..stb.

Mindezt angolul vagy németül,de a németeknél is megértik a angolt :).

Különben meg sztem úgysem olvassák el,csak kiveszik a borítékot,bele a cucc és vki feladja.

Persze nem tudom biztosra,de a lényeg,hogy megkapd,sztem :) Hihetetlen érzés :D.

Ennyit tudtam segíteni.

2013. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Amúgy én sorozatszereplőknek szeretnék küldeni.
2013. jan. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!