Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak én látom így? (Cece &...

Csak én látom így? (Cece & Britney)

Figyelt kérdés

Lehet csak én látom így de tökre úgy jön le mintha tetszene a csajnak Britney.. kb az összes fellépése végén de főleg ennél a kettőnél mikor Britney mondja a véleményét olyan sejtelmesen néz rá:DD a többi zsűrivel meg nem ilyen. feltűnt még valakinek?

[link]

[link]



2013. jan. 1. 23:10
1 2
 1/14 dlizi ***** válasza:
50%
most hogy megnéztem a videókat amit felraktál igazad van ha valami jót mond neki britney akkor nagyon látszik.
2013. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit többet képzelsz bele, azért mégis csak egy Britney-ről beszélünk, aki véleményezi a produkcióját, nem a szomszéd Marika néni hallgatta meg. De amit te mondasz, az szerintem túlzás.
2013. jan. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

de nemis az hogy örül ha jót mond neki mert a többi is jót mond róla de náluk máshogy "örül" meg köszöni meg..

második kommentre: a marika nénisen besírtam xdddd de nézd meg a többiekkel nyitottabb, britneyvel meg tök fura pedig a többi se valami civil..

2013. jan. 2. 20:52
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem civil persze, de L.A. Reid-nek lemezkiadója van, Simon Cowel meg az ilyen tehetségkutató műsorokat stb találja ki, nem olyan személyiségek, hogy fenékre ülnék, ha meglátnám őket szembejönni a Blahán.

Britney akkor volt a "legmenőbb", mikor a csaj kiskamasz volt (most éves, szóval lehet számolni), Demi meg inkább a mostani tini korosztály idolja inkább szerintem, mivel ugye a Disney csatorna sztárja (volt?). Britney meg... hát, Britney :D Nem kis karrier, ami mögötte van már, nem is egy csúnya nő :D (modom ezt szintén csajként), én is az ő véleményére adnék leginkább. Bár a playbackes fellépései elég siralmasak... Na mindegy. Nézegettem amúgy a videókat, próbáltam belelát ezt, de valahogy nem sikerült.

2. voltam

2013. jan. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*most 20 éves na
2013. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Csak te làtod így. Az elsőnél csak Britney (szerintem a mentor nem számít) dícsérte, még jó hogy jól esett neki és mosolygott, a második is hasonló, azért én is szívesen hallanám tőle, hogy i love it :P
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
köszii a választ;) am igen azt vágom h énis csak britney véleményére adnék, a többi nem mozgatna meg ha találkoznék velük. am lehet csak azért látom így mert azt akarom hogy így legyen mert mind2 nő 1 isten *-* de akkor is kicsit nekem furcsa.
2013. jan. 2. 22:30
 8/14 anonim ***** válasza:
Bar en nem kovetem figyelemmel a musort, de ebben a ket videoban semmi olyat nem latok... :S
2013. jan. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
csak én így arra nézek aki nekem tetszik:DD ahogy ő britney-re:D
2013. jan. 3. 15:40
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintme inkább elszabadult már a leszbikus fantáziád... De ha ezt akarod belelátni, úgyis ezt fogod, ergó olyan mindegy, ki mit ír.
2013. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!