Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történik ennek a videónak...

Mi történik ennek a videónak az elején Selena Gomezzel?

Figyelt kérdés

Ez egy film, vagy igazából megtörtént ?

Tök megijedtem először...



2012. dec. 30. 18:08
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
2012. dec. 30. 18:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum film. Tuti nem történt volna meg ilyen. Attól lett volna hangos a sajtó. Még a cspaból is ez folyt volna.
2012. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De akk milyen film ? Selena összes filmjét láttam és egyikben sem volt ! :/
2012. dec. 30. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:
nem olyan film, hanem hülyéskedtek a haverjaival, és levideózták hülyeségből, mert unatkoztak, amúgy igen, tele lett volna vele a sajtó
2012. dec. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jó kis szórakozás... ://
2012. dec. 31. 12:54
 6/12 anonim ***** válasza:
ez egy videokip. az se biztos hogy ő volt. amikor az arcát látjuk nem látszik a szoba, amikor pedig látjuk a szobát, nem látszik az arca. kész :) amúgy meg gondolom nem valami komplikált eljáttszani ezt a jelenetet.
2012. dec. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez nem egy rendes videóklip ! Ezt a számot Taylor Swift énekli, és nem Selena ! Selena klipjeiből vannak összevágva a jelenetek !
2013. jan. 1. 13:02
 8/12 anonim ***** válasza:
akkor meg selena videoklipje. mint mondtam nem valami nehéz ezt eljátszani, és az se biztos, hogy ő volt az.
2013. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Megnéztem párszor a videót és tényleg nem ő!!

Mikor hátrafordul, akkor más lesz a háttér ! De azért köszi a válaszokat :)

2013. jan. 1. 19:41
 10/12 anonim ***** válasza:

Ez csak Taylor Swift-nek a zenéje Selena Gomez ezt nemis énekli és Selena összes videoklipéjbpé kivan vágva egydarab.

de egyáltalán is Selena miért csinált volna ijent? de az is könneyn meglehet hogy egyszer Selena aztán amikor meg fordul kivan cserélva a háttér de ottmár nem is ő van ...

2013. jan. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!