Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretnék egy sztárnak rajongó...

Szeretnék egy sztárnak rajongói levelt irni és kapcsolatba kerülni vele de hogyan?

Figyelt kérdés
csak hogy sokak szerint ez hülyeség mert arra a levelekre nem is ő válaszol. De az a igazság hogy nem is olyan nagy sztár vagyis játszot egy sorozatba. Arra gondoltam hogy írok neki leveleket és utánna elkérem az email címét és amikor levelező viszonyba keveredünk akkor megbeszélek vele egy találkát. Amúgy a sztár kűlföldi de ez most nem lényeg. Lehetséges az ötletem?

2012. dec. 29. 23:51
 1/7 karesz01 ***** válasza:
100%

"Szeretnék egy sztárnak rajongói levelet írni és kapcsolatba kerülni vele de hogyan?"

Nehéz és hosszú útra vállalkozol , haladj lépésenként és sok türelemmel kell rendelkezned hogy elérj valamit is .


"csak hogy sokak szerint ez hülyeség mert arra a levelekre nem is ő válaszol."

Hát ha a sablon szöveget tolod neki akkor biztosan nem ő válaszol , vagy nem is kapsz választ .

Néhány dologra hajlandó csak saját maga reagálni amiket őneki átküldenek , válaszol rá majd , megkapod .

( Így a privát email címe nem kerül ki )


"De az a igazság hogy nem is olyan nagy sztár vagyis játszott egy sorozatba."

Nálad biztosan nagy sztár hisz a rajongója vagy .


"Arra gondoltam hogy írok neki leveleket és utána elkérem az email címét ,

és amikor levelező viszonyba keveredünk akkor megbeszélek vele egy találkát."

Email címét ??? , Személyes találkozó ??? hát ...( na ezt nem tudom úgyhogy nem is folytatom )


"Amúgy a sztár külföldi de ez most nem lényeg."

De lényeg mert ha mégis hajlandó lenne valaha is fogadni akkor ki tudnál jutni hozzá .?


"Lehetséges az ötletem?"

Annyi a "ha" és a változó hogy nem tudni mi fog megvalósulni az ötletedből .

De a próbálkozást nem tiltja semmi és senki .


---

Na de miért nem árulod el ki is az a külföldi sztár aki számodra oly fontos ?

Esetleg tudnánk adni olyan linkeket ami róla szólnak .

Ha elárulnád a nevét esetleg olyan linkeket tudnánk adni ami által még több információhoz juthatnál .

És az információk által több dolgot is megtudhatnál a róla .

Használj csak bátran minket is hogy minél több információd legyen róla .


---

??? Talán azért nem kapsz több választ a kérdésedre mert nem adtad meg a nevét ???

(( ad meg nekünk a sztárod nevét ))

2012. dec. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen bocsánat és köszönöm az eddigi válaszokat a neve Leo Howard nem azt mondom hogy belé vagyok zúgva csak azt hogy megszeretném ismerni mert nagyon ügyes és jol karatézik:) Amúgy disney channeles sztár.
2012. dec. 30. 11:02
 3/7 karesz01 ***** válasza:
100%

Leo Howard információ :



[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2012. dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon hálás vagyok érte!! Csak még annyi hogy honnan tudjam meg az e-mail címet vagy a lakcímét, amire tudok neki levelet küldeni.
2012. dec. 30. 17:29
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem olvastam végig mindent

itt van egy ilyen autogram-kérés, nem t'om, ilyen kell-e:)

[link]

Nem az én oldalam!!!

2012. dec. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ó, ó, köszönöm igen ez jól fog jönni:)
2012. dec. 30. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Őszintén, érdekelne hogy, hogy néz ki a valóságban mert hát a képek csalnak láttam már róla szörnyű képet is de volt olyan amin egész jol nézet ki. Szóval ez a kérdés is foglalkoztat. Tud valaki segíteni?
2012. dec. 30. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!