Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért rágózik folyton Somló...

Miért rágózik folyton Somló Tamás? Nem illetlenség ez élő adásban, meg beszéd közben? Szerintem eléggé, hacsak nincs valami nyomós oka rá!

Figyelt kérdés
2012. dec. 14. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mert egy nagyképű #@%!
2012. dec. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Jó, én elhiszem, hogy ez egy pótcselekvés, meg nehéz leszokni, de azért élő adásban meg beszéd közben nem kellene! 2-3 órát csak kibírna már így 7 hónap után! Nem az első hetekről van szó!

Ez akkor is baromi nagy illetlenség, más beszél hozzá, ő meg csámcsog...

2012. dec. 15. 22:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem néztem meg a linket, de sejtem, mi van benne. Amúgy nekem is feltűnt, mint ahogy az is, hogy Presser mindig napszemüvegben van, az is illetlenség, neki állítólag érzékenyek a szemei. Én mindkettőt megértem. Van egy fura betegségem: nagyon kevés a nyál a számban, illetve a könny a szememben. Én pl. órák alatt cukrot eszem, mert attól termelődik, biztos bunkónak tart pár tanár, de nem magyarázhatom el mindnek egyenként.
2012. dec. 17. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
1 qrvara nem nagykepu ismerem 2 meg azt csinal amit akar qrva jo fej es ennyi
2013. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!