Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem merem a családomnak be...

Nem merem a családomnak be vallani hogy én birom az One Direction bandát . És tuti ki feküdnének ha meg tudnák hogy bele zúgtam az egyik énekesbe (Harry Styles) mit tegyek?

Figyelt kérdés
One Direction

2012. dec. 9. 20:58
1 2
 11/15 anonim válasza:
41%

Nem tudom, ezen mit nem lehet bevallani :D

Ne hallgass senkire, csak mond meg nekik:)

Én pl. egy csomószor lejátszottam az Up All night albumot előttük, és megszerették:)

Sőt, még a 18 éves bátyámnak a mobilján is megvan az album! :)

Ha van 1D-s posztered, akkor rakasd fel őket apuddal, és közben szóljon az egyik 1D-s szám! :)

Az én szüleimet már directionereknek lehet nevezni, pedig ők nem olyanok, akik hallgatnának ilyen zenéket:D

2012. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Helyesen:


Nem merem a családomnak bevallani, hogy én bírom az One Direction bandát, és tuti kifeküdnének, ha megtudnák, hogy belezúgtam az egyik énekesbe (Harry Styles). Mit tegyek?

2012. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 mogyiagyu válasza:
Ha annyira bírnád őket bevallanád, és nem lehetsz szerelmes Harry-be hisz nem is ismered. Az lehet, hogy jól néz ki, cuki gödröcskék vannak az arcán mosolygás közben és igéző zöld szemei vannak, a rekedtes hangjáról nem is beszélve. A videókban és interjúkban biztos a vicces, normális énjét mutatja, de abba is gondolj bele, hogy nem biztos, hogy tényleg ilyen. Én directioner vagyok és meg kell mondjam neked, hogy mindenki directioner csalódott Harry-ben. Majd nézz utána ennek. És gondolkodj el azon amit írtam!!
2013. jan. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

1: Ennyire baszari vagy h nem mered megmondtani h bírod őket ? oO

2 : Harry a legrandább és am sem ismered....úgyis megcsalna xD hogy lehet belezúgni valakibe akit nem ismersz ? -.-

2013. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Osztoznunk kell rajta,ő a jövendőbelim.:D Amúgy,szerintem nem muszály elmondanod,de az sem baj,ha elmondod.:)Az én apukám opera-fan és komoly zenész,és utálja a mai zenéket,mégis tolerál.:):D Anyum is zenész,de ő szereti őket.:D (Harry)
2013. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!