Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek miért szerelmes...

Szerintetek miért szerelmes minden férfi Csobot Adélba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 17:03
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
13%

Idegen eredetű a neve: Csobot = Cobot (szlávosan)

Azt jelenti: collaborative robot (cobot)

Nagyon alkalmazkodó (kooperáló), érzelmi hullámzásoktól, akaratoskodástól, hisztitől mentes.

2012. dec. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim válasza:
58%
Eddig azt sem tudtam ki az a Csobot Adél! Most néztem utána.. Nem egy nagy szám.. De a kérdést ugy kellett volna felrakni hogy: Miért ....meg a legtöbb férfi Csobot Adélt? :DD
2012. dec. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 igyekszemjotirni válasza:
38%
Szerintem nagyon szexi és változatos szinfolt el tudnám képzelni kettönket.
2012. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
56%

Tényleg gyenge tulzás a kérdés !


Bennem egy pajzán gondolatot sem ébresztett a látványa a képtalálatok alapján , de ez ízlés dolga .


Persze így NEM merte feltenni a kérdést : Miért van az , hogy annyi fiú említi , hogy megdugná Csopot Adélt ?


Mghogy szerelmes ?


Gyerek vagy még ?!

2012. dec. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 molotov64 válasza:
Gőzöm sem volt róla, hogy ki az. Gyors rákeresés után, így képről egy aranyos malacpofi valami agyelszívó "műsorból". Nem lettem szerelmes belé.
2012. dec. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
Kelleti magat a nyalas viselkedesevel es PINOKKIO orraval. Tobbi lanyok nem iritaloak,mert termeszetesek. Engem iszonyatosan idegesitett vegig, kar hogy nem o esett ki.
2012. dec. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Reedge válasza:
Eddig nem tudtam, hogy minden férfi szerelmes belé! Hát ilyen az én szerencsém, a 'mindenki'-vel szemben biztos nincs semmi esélyem... :D Amúgy ki az a Csobot Adél???
2012. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim válasza:
A Csobot Adél még hagyján, A műsorvezető hölgy a Nóra az FULL kikészít, mindig meg akar fulladni annyit beszél, lehalkítva meg nem érdemes nézni egy ilyen műsort. Egyébként mint nő nagyon átlagos (nekem inkább csúnyácska) Sokan mégis bombanőnek állítják be... Ízlések és pofonok.
2012. dec. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 demerzel válasza:

Cuki kiscsaj, de őszintén...felszáll az ember egy hetes buszra vagy sétál Kecskemét/Eger forgalmasabb utcáiban, ez az ország tele van csodálatos, természetes szépségekkel, akik sokkal vonzóbbak például Adélnál is.

Jó karakter, a swing-es stílus áll neki a legjobban, a pop nem igazán, és a nagyívű, dívás dalok sem, azokhoz még nem is elég érett/tapasztalt.

Szóval engem férfiként nem indít be (36)

2012. dec. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:

minden férfi? miről beszélsz... nagyon sok mindenkit taszít az a csaj, apukám egyszerűen nem tudja elviselni se és mindig itt oltja a tv előtt

amúgy tökre nem szép a csaj, mi az az orr? énekelni nem tud, de mégis nagyképű.. csak tudnám hogy mire

2012. dec. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!