Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kristen és Robert járnak! Mi...

Kristen és Robert járnak! Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
forrás : rtl TXT
2009. aug. 17. 20:49
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

:P


Twilight főszereplői :D

2009. aug. 18. 14:55
 12/28 anonim ***** válasza:
68%
Aha értem, akkor azért nem tudom :D az a film kimaradt az életemből :D
2009. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
23%

hát csak egy szó jut eszembe : VÉGRE

Eddig azt gondoltam h valahogy nagy betegek h nincsenek együtt egy ilyen romantikus filmbe de most ez király tök jó..

ja és aki csak ilyen stílusban tud válaszolni mint az elsők, azoknak megvan a maguk agyi szintje mondhatom .. -,-"

2009. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
5%

Csak azért mert szerepeltek egy filmben,szemétség ilyeneket írni róluk,de inkább ne jöjjenek össze..

amúgy meg szerintem pletyka.

2009. aug. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
48%

"ja és aki csak ilyen stílusban tud válaszolni mint az elsők, azoknak megvan a maguk agyi szintje mondhatom .. -,-""


Tehát akit nem érdekel, hogy ezek összejöttek, az hülye? Érdekes, szerintem például pont fordítva van.

2009. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
53%

Én nem akarok ünneprontó lenni, de se Robert se Kristen nem erősítték meg ezt az információt. Egy nemzetközi sajtóhonlapon olvastam. Mert látták őket egy koncerten, illetve le is fényképezték, ahol valószínüleg egy csók csattant el, bár ez nem látszik egyértelműen, de egyikük se mondta ki, hogy járnak.

[link]

2009. aug. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%
Ht Nikki Reedet nem hiszem h. eljegyezte mivel Ő neki van pasija nem ez a nylgép Robert Pattison...
2009. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
58%

nemtudom miért kell bunkónak lenni.. ő kérdezett valamit.. értelmes választ is lehetne adni..nemcsak "sz*rok rá.. meg hasonlók.. most az a menő ,hogy az "ifjű" feltörekvő színészeket lehordjuk?

pontozzatok ezért nyugodtan le.. de ez nem az a fórum ahol oltani kell egymást ,hanem segíteni..vagy válaszolni művelt ember módjára.


a kérdezőnek:


engem igazából nem lepett meg.. de amúgy nem is olyan fontos a számomra.. =).. hát legyenek boldogok.. :D

2009. aug. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%
előző válaszadó ,vagyok..:D mivan le kell pontozni a véleményemért?:D ejha.. :D gratulálok..:D
2009. aug. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
90%

14:43 vagyok

gratula, lepontozol, mert igazat írok!


úgy kezdtem, hogy nem akarok ünneprontó lenni.

Am. ma olvastam, hogy Rob azt nyilatkozta, hogy szingli. rákereshetsz, nem fáradozom azzal, hogy olyannak másoljak be linket aki lepontoz azért mert ki merem mondani azt ami tény, hogy egyikük se mondta hogy együtt járnak. Tényleg csak gratulálni tudok annak aki ilyenért lepontozza az embert...

2009. aug. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!