Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek is gáz hogy...

Szerintetek is gáz hogy ezeket a kis Disney "sztárokat" így kiöltöztetik, mintha felnőttek lennének?

Figyelt kérdés
[link] még egyik sincs 15 éves sem, de a leányon már 11centis magassarkú van.. -.-"
2012. nov. 6. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Ah neked komolyan nincs jobb dolgod, mint ezen csámcsogni? Nem tök mindegy? Kimész az utcára és minden második tinin magassarkú van. Én 16 vagyok és igen szeretek csinosan felöltözni, ugyanúgy szerettem 14 évesen is. Ez nem k*rvaság, nem magamutogatás, semmi felháborító, csupán ízlésesen és elegánsan öltöztették fel a képen látható lányt-.-
2012. nov. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is gáz.. teljesen egyet értek.-.-" egy gyerek legyen gyerek.. most komolyan, csinos úgy is lehet valaki, különösen gyerekként, hogy nem vesz fel ilyen magassarkút. Szóval az előttem írónak üzenem hogy gondolkozzon, mielőtt ír, mert van igazság abban amit írt a kérdező. Ne törődj vele, kérdező, itt találsz normális választ: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__15..
2012. nov. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Igazán megmosolyogtatott a válaszod kedves.

Nem fogom részletezni, a válaszodból úgyis mutatkozik ...egyszerűen csak azt ajánlanám, hogy a drága tanácsaidat tartsd be te magad.

2012. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) persze nem azzal van a bajom hogy csinosan öltözködnek, meg egy szóval sem írtam hogy ez k*rvás a csaj, de igen, csinos, de ez szerintem kicsit sok.. ez az én véleményem, csak érdekelt a tiétek is. és igen, tudom hogy legtöbb tini ilyen magassarkúkban jár.. ami nem baj, 14 éves kortól lehet, de annál fiatalabb inkább ne.:)az a kislány is nagyon ki van festve, ott mellette.. de nem baj, 20 éves korára már a smink sem fog segíteni rajta. :)
2012. nov. 8. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!