Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A műsorvezetők vagy az énekese...

A műsorvezetők vagy az énekesek keresnek jobban? Mennyit?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 12:01
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

egy magyar nemrég befutott énekes srácról tudom,hogy 40 ezerért vállal fél órás 'haknizást' (cd-ről megy a zene, de az énekhang élőben) és egy hónapban legalább 20 ilyen fellépése van, az élő koncertet nem tudom mennyiért vállalja... számold ki és döntsd el, hogy jó keres-e :D

műsorvezetőből talál a legsikeresebbek keresnek ennyit és az énekesek között ez a srác még nem számít a legsikeresebbek közé...

2009. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
ha az alapján döntesz hogy melyik keres jobban, és nem az alapján h melyikhez van tehetséged, akkor könynen lehet hgy bukta lesz belőle! Egyébként szerintem pont hogy a műsorvezetők keresnek jobban! (Persze a kevésbé híres énekeseknél jobban)
2009. aug. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ.Vágó István pl.állítólag azért hagyta ott a Legyen ön is milliomos-t,mert az RTL kicsit sokallta a több 10 millios fizetést,amit kecskeszakáll-Pityu akart magának...

Belegondolni se merek,hogy akkor a TV2-höz vajon mennyiért ment át.

2009. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Egyik sem akarok lenni, szóval nem hivatás-választás miatt kérdeztem, csak kíváncsi vagyok. Mert pl. Erős Antóniának akkora háza van, mint a ház, és hát nem tudom mennyit dolgozik a "háttérben", de a napi fél-1 óra híradó, szvóal nem tudom hogy van ez..D
2009. aug. 5. 13:13
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, előző kommentemhez: szóval akkora VOLVÓJA van mint a ház. ezt akartam írni.
2009. aug. 5. 13:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én is Erős Antónia Volvóját, elfogadnám, bár biztos sokat zabál...

Egyébként a műsorvezetők napi munkája nem csak abból áll, hogy 20 percre beülnek a kamerák elé, és mosolyognak. Kb. nyolc órátdolgoznak ők is, híreket válogatnak (mert a hírszerkesztőnek is besegítenek), interjúkra készülnek...

Szóval összetett munka. Amit a tévénéző lát, az csak egy kis része a melónak.

2009. aug. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
igaza van az utolsónak. egy műsorvezető munkája pont olyan, mint egy tanáré. mindenki azt hiszi, hoyg megtartja a 45 perces órát, és ennyi a munkája. pedig dehogy..., ha tudnák sokan, hoyg mennyit dolgozik egy tanár is a "kulisszák mögött"...
2009. aug. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is elpakolgatnám a papírokat, válogatnnám a híreket napi nyolc órában ennyi fizetésért. Azért nem sajnálom őket.
2009. aug. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!