Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik sztár bőrébe bújnátok,...

Melyik sztár bőrébe bújnátok, ha egy hétig megtehetnétek, és MIÉRT?

Figyelt kérdés
2009. aug. 3. 17:53
 1/10 A kérdező kommentje:
( külföldi/magyar,férfi/nő )várom a véleményeket :-)
2009. aug. 3. 17:55
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Michael Jacksonéba, o a kedvencem! Kíváncsi vagyok rá, hogy milyen élete volt, hogy érzett, miért fájt a szive... Lány vagyok.
2009. aug. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Valamilyen külföldi dj szívesen lennék.... Pl Sasha, Digweed vagy Nick Warren...Hallgatnám és játszanám a jobbnál jobb zenéket, de jó is nekik... :)
2009. aug. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Paris Hilton lennék és a nagy nyilvánosság előtt fejbelőném magam...csakmert jobb lenne a világnak így.
2009. aug. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak: ez jó volt! :D De igazad van.


A kérdésre válaszolva: én talán John Lydon bőrébe. Kiváncsi vagyok, hogy milyen volt a fiatalkora, milyen volt a Pistols-szal, stb.

2009. aug. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
67%
Angelina Jolie bőrébe! Mégpedig azért, mert imádom a Pitt fiút! Hú egy teljes hétig!!! Csak azt a sok gyerkőcöt kellene egy hétre elpasszolni! Ja, lány vagyok :)
2009. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Kristen Stewart és fiú bőrébe pedig Robert Pattinson. Mert imádom őket és a színészetet. Rob zongorázik és én is zongorázom már 5 éve. Nem azt mondom h sok a közös de azért pár dolog van, és kipróbálnám hogy milyen az életük! Kristenébe azért mert jó színésznő és hosszabb a haja mint nekem, meg őt is imádom:)
2009. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Én senki bőrébe nem bújnék, főleg nem sztáréba. Én nem tudnék akkora árat fizetni a névért, nem tudok emberekért ilyen mértékig áradozni. Természetesen vannak csinos színésznők, akiknek megállapítom milyen klassz a hajuk, vagy a testük, vagy éppen milyen bénán csókolnak, de ennyi. Talán aki érdekelne, Gregor Bernadett. Láttam színházban és olyan szánalmasan nézett ki életben, esetleg kíváncsi lennék, mitől ennyire lelkibeteg.
2009. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Valami kőgazdagéba
2009. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Bill Gates bőrébe és az összes pénzt átutalnám a szüleim bankszámlájára
2009. aug. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!