Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hol tudok hírességekkel beszélni?

Hol tudok hírességekkel beszélni?

Figyelt kérdés
A twitteren kívül mert ott nem jelölnek vissza!! :'/

2012. szept. 22. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Parancsolj, miről szeretnél beszélgetni?
2012. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xDDDD de most komolyan! :'DD
2012. szept. 22. 18:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha őszinte akarok lenni, akkor azt mondom sehol... hacsak nem futsz össze velük az utcán.


A Twitteren nem kötelező visszakövetniük ahhoz, hogy lássák a nekik írt üzeneteidet. A probléma inkább ott van, hogy nem is biztos, hogy az illető híresség működteti a felhasználóját, hanem egy admin. De ha esetleg mégis az az ismert ember kezeli, akkor is vannak buktatók. Egyrészt - ismertségtől, a követők számától, ill. aktivitásától függően - rengeteg tweetet kap naponta (több ezret is akár), így még ha olvassa is személyesen az üziket, nem biztos, hogy pont a tiédet kiszúrja. Nekik is a hangulatuktól, ill. az üzenet tartalmától függ, hogy válaszolnak-e. A másik buktató pedig az, hogy az utóbbi időben már nem is arra való a Twitter (számukra), hogy kapcsolatot tartsanak a követőikkel, hanem arra, hogy promótálják saját magukat és azt, amit csinálnak. Persze néha lehet látni, hogy válaszolnak, dehát az sem tuti.


Ugyanez igaz a Facebookra, a MySpace-re, vagy a többi közösségi oldalra. Ezeken is inkább adminok dolgoznak, vagy pedig össze vannak kötve egymással, így úgy tűnik, mintha aktívan tevékenykednének az oldalon, de a valóság az, hogy nem. Nincs idejük ilyenekre... sajnos.


Sajnálom, hogy nem tudtam hasznos információval szolgálni. :(

2012. szept. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kicsit késve írok! :)

De én ráírtam az egyik magyar hírességre facebookon, mert kiváncsi voltam h ő mit tanácsol és segített.:)

2014. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kire írtál rá és hogyan tudott segíteni..? :)

és bejött a segítsége?

2014. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!