Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Szinetár Dóra egy...

Szerintetek Szinetár Dóra egy lotyó?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudom ki az, de a celebek általában azok, hogy többet szerepelhessenek.
2012. aug. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 AncsA(6)3 ***** válasza:

Ha nem tudod ki az akkor minek fáradsz azzal, hogy válaszolsz??? (Bocsi az OFF-ért)


Egyébként szerintem mindketten hibásak, nem ahogy a sajtó beállítja, hogy szegény Bereczki szenved (félreértés ne essék nagyon szeretem azt az embert).


Biztos hibáztak, de mivel Dóri egy kollégával kavar(t), ezért a média jobban ki tudja ezt használni.


Szerintem az ő dolguk, hogy hogyan intézik el a magánügyüket, nekünk, akiknek csak a tv-ből jön le az infó, nem kellene beleszólni.

2012. aug. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mind a kettőjüket szeretem, és csak rájuk tartozik, hogy mi történt. Persze én is elolvasom a cikkeket, de éljenek azzal, akit szeretnek, és csak azért, mert állítólag már van másik férfi az életében, azért még nem mondanám rá, hogy lotyó.
2012. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%

én nem bírom a csajt..

Meghízott,és egyszer kétszer láttam a tv ben valami előadás közben és nagy izzadság foltok voltak a hónalján amik átütöttek a pólóján..

gondolom ez nem a szerep része volt.


engem azóta taszít mióta így láttam

2012. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az
2012. aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szabó annácska válasza:
miért lenne lotyó? ha valami nem müködik, akkor miért tegyen ugy mintha müködne?? az életben nagyon kedves, egyszerü mint bárki más. És igen izzad ő is-ebből is látszik hogy emberből van.
2012. aug. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

Nem lotyó, csak keresi a szerelmet.


Úgy legyen ötös találatom, ahogy megéreztem kb. tavaly, hogy el fognak válni a Bereczkivel, valahogy látszott, hiába a nagy mézes-mázas szerelem.

Számomra sose illettek össze.

Külsőleg is furcsák voltak együtt, jó, tudom ez nem annyira számít, de Dóra alacsony, vaskosabb, sötét tónusú, mediterrános, Zoli meg hosszú, sovány, világos bőrű, hajú, szemű, olyan angolos kinézet.

Furák voltak együtt.


Dóra idősebbnek is tűnt a párjánál, olyan anyáskodóan is viselkedett vele, mint egy érett NŐ, és egy ugri-bugri túlfűtött kisfiú párosa.


Nem voltak összevalók szerintem.


Én a Dórához egy idősebb, negyvenes, érett és komoly férfit képzelek el, aki biztonságot ad neki, aki mellett nem pótanyuka, hanem Nő lehet.


A Bereczki mellé nem tudom, milyen nő lenne való, inkább törékenyebb, lányosabb, kevésbé "anyukás", mint a Dóra.


Dóra keresheti a szerelmet, de az biztos, hogy ez az új pasi sem az igazi, nem hozzá való ő sem szerintem.

2012. szept. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!