Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen hollywood-i sztárral...

Milyen hollywood-i sztárral találkoztál?

Figyelt kérdés
Ha igen kivel és hol? Mit mondtál neki? Készült közös fotó?

2012. aug. 21. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam Beckhamet Budapesten elég közelről.De magasról teszek az ilyen "celeb" se*gfejekre.Csak azért ájuljak el tőle,mert ismert,vagy jó helyre tette a fenekét!?
2012. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt olyan sztár, akiről tudtátok, hogy Magyarországon tartózkodik és nem lehetett elrobbantani a hotel bejárata elől, csak hogy lássátok?
2012. aug. 21. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Én Daniel Radcliffe-et láttam Londonban, akkor volt ott a Harry Potter valahányadik részének a bemutatása. Közös kép nem készült, nem lehetett hozzáférni.
2012. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én Madonnát kétszer láttam nagyon közelről(2-3 méter),meg egyszer távolról koncerten.(L)

Ezenkívül Pinket szintén koncerten első sorból,amikor Pesten volt 2008-ban,meg Shakirát távolról koncerten,amikor Pesten volt 2007-ben.

Illetve még Gabriela Spanicot láttam kb 4-5 méterről,amikor 2011-ben (szintén) Pesten volt közönségtalálkozón.


Nem kifejezetten hollywoodi sztárok(max Madonna),de eléggé ismertek.:))

2012. aug. 30. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Ja,meg Rihannát láttam még messziről szintén egy Pesti koncerten 2011-ben.:P

2012. aug. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!