Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Karády Katalin leszbikus volt?

Karády Katalin leszbikus volt?

Figyelt kérdés
2009. júl. 22. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
az bammeg XD
2009. júl. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Nem volt az! élete szerelme egy pasi volt, akit meghurcoltak a németek és Karády életét kockáztatva kémkedett, hogy megmentse.
2009. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Karády nem volt leszbikus, ő BISZEXUÁLIS volt.
2009. júl. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
én is hallottam ilyesmiről, de semmi nem tudja alátámasztani.férfiak voltak csak az életében.
2010. jan. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom.Különben Karádynak volt szerelme:Ujszászy tábornok.Sajnos a háború után mindkettőjüket meghurcolta Gestapo.Karádyt 2 hónapig kínozták.Ujszászyt pedig kivégezték.Mikor a színésznőt elengedte a Gestapo akkor már nem lehetett gyermeke(olyan ponton ütötték meg)nem beszélve arról,hogy a kegyetlenek kiverték a fogit és kitépték a haját.Karádyt nagyon rosszul érintette a dolog főleg kedvese halála.Talán itt megutálta férfiakat.A renszerváltáskor sörösüvegekkel dobálták meg.A megaláztatások miatt Londonba menekült.És kalapüzletet nyitott Frank Irmával.(Talán ezért is kapott szárnyra ez a feltételezés)
2010. ápr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Nem volt az, voltak rajongói, férje is, csak utálta a férfiak többségét, én azt hallottam. Ha állandóan másztak rá, meg is tudom érteni.
2010. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bpalmaa válasza:
NEM volt az. Nem tudom megérteni, hogy mért kell és kellett az embereknek ilyet kitalálni, és terjeszteni, főleg hogy soha semmiféle bizonyíték nem volt rá. Hogy lett volna már az? Mikor völegénye és férje is volt? Ha az is lett volna, szerintem ez az ő magánügye volt, senkinek semmi köze hozzá. De állíthatom hogy nem volt az... mint már említettem semmi bizonyíték nincs, és nem is volt erre. Ezért nem kellene, s kellett volna ezt híresztelni bizonyíték hiányában. Vagy valaki tud konkrét bizonyítékkal előállni? Ha igen, csak azt tudom mondani, hogy na mutassa föl, tegye nyilvánossá, ha meg nincs hallgasson.!!
2013. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan aranyosak az emberek, hogy még mindig férjjel és vőlegénnyel érvelnek a leszbikusság ellen!

De egyébként hogy ki mennyire lesz vagy nem leszbikus vagy mennyire hideg-meleg, azt csak és kizárólag ő tudja, meg az, akivel szexel.

2020. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!