Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Milyen diplomája van Hajdú...

Milyen diplomája van Hajdú Péternek?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam, hogy közgazdász, Wikipédia szerint főiskolát végzett, de milyen szakon?


"A Külkereskedelmi Főiskola, majd a MÚOSZ újságíró-iskolája után iskolatársával, Tornóczky Anitával produkciós céget alapított, és tévés műsorok készítésébe fogtak."



2012. aug. 12. 10:19
 1/6 anonim válasza:
szerintem semmilyen !
2012. aug. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
külker, bencze showban mondta interjúban
2012. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"- Mindig tévés akart lenni?

- Nem. Külkereskedő akartam lenni vagy pilóta. Pilóta akkoriban csak az lehetett, aki katona is volt, így ez esélytelen lett, a külker főiskolát meg elvégeztem, de közben beiratkoztam a MÚOSZ televíziós szakára és megtetszett ez az addig elérhetetlennek tűnő világ. Abból az osztályból egyébként én vagyok egyedül a pályán. Szegvári Katalin volt az osztályfőnököm, biztos nem rám fogadott volna akkoriban."

2012. okt. 1. 20:14
 4/6 anonim ***** válasza:

de szerintem volt valami háttérprotekciója is ,apja befolyásos ilyesmi...

Most elég jómódu jópár több milliós értékű órája van mindig más luxuskocsikkal jár (mondjuk ezeket gondolom bérli)stb... nem tudom mennyit kereshet és miből van szedte meg magát ,de jólmegy neki.

2012. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor egy BA kisdiplomája van. Szerintem a Tornóczky Anitás érdekbarátság indította be a karrierjét, és utána is még 10 év kellett, hogy -ha azt nem is hogy ki ő, de legalább- a nevét a szennybulvárból olvasni lehessen amilyen gyakran csak lehet.
2012. okt. 2. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:
ja igen, Medggyessi nevelt lánya
2012. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!