Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ismét szabad lett a Görög...

Ismét szabad lett a Görög Zita, örültök neki?

Figyelt kérdés
Gondolom akkor most lehet próbálkozni :)
2012. aug. 5. 08:07
 1/8 anonim válasza:
100%
Magasról lesza*rom.
2012. aug. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szintén
2012. aug. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dehogy szabad! A férjétől külön van, de van már neki újabb pasija. Valamelyik Rakonczai zenész gyerek. Nem tudom melyik, a két testvér közül az egyik.
2012. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szép nő,de nem az én súlycsoportom...NEm foglalkozom híres emberek magánéletével,Szerintem egy zenész mondjuk a zenéje miatt legyen híres,azzal foglalkozzanak,ne azzal,hogy mondjuk drogozik,de lényegében mindegyikkel ez van,ha abban,amiben foglalatoskodik az illető,éri valami jó vagy rosz,azzal kéne törődni,nem válásokkal,és más SZEMÉLYES dolgokkal.De lehet hogy csak én gondolom így.
2012. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez nem súlycsoport kérdése...csomó singli csaj választ egyszerű pajaszt pasit és fordítva is...itt az igényesség,rámenősség,normál pénzkeret és azért egy kis "kinézettség"nemárt a dolgokhoz...innestől kezdve egy sztár magasról szarik arra,hogy mennyi pénzed van,vagy hogy kivagy...nézzél ki jól,legyél igényes és ilyen alap dolgok...mostanság egyre divatosabb...egyébként én is megkóstólnám Görög Zitát,de nem kellene hosszútávon...nekem meg szószerint nem a súlycsoportom...akárhogy is sportos 66kgos pasi vagyok,nekem a nőies helyes nők jönnek be ami persze megvan Zitában csak nekem túl vékony...mindezek ellenére velem szemben én a picit husisabb csajokat szeretem...icipicit nagyobb kerek popsi,icipici pocak ami sexy...stb .:)


23/F

2012. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem ha vékonyabb lenne akkor rosszul nézne ki.Én is sportos vagyok de 85 kg,nem szeretem a csontváz nőket,a hájasakat sem persze.
2012. aug. 5. 22:26
 7/8 anonim ***** válasza:
AZ elsővel értek egyet? Mit csináljak vele, hogy szabad lett?
2012. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
AZ elsővel értek egyet Mit csináljak vele, hogy szabad lett?
2012. aug. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!