Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lett Snoop Dogg-ból...

Miért lett Snoop Dogg-ból Snoop Lion?

Figyelt kérdés
Véleményem szerint a Snoop Lion eléggé gagyi...

2012. aug. 2. 21:44
 1/5 sacsa ***** válasza:
2012. aug. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

R.I.P Snoop Dogg


Sajnos Snoop Dogg(Lion)^^ elnarkózta az agyát :S

2012. aug. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem meg nem gagyi. Nem vagyok nagy reggae-fan én sem, bár a jó reggae-t szeretem és amit ő tol (legalábbis az első nyilvános zene, a La La La alapján) az igazán megállja a helyét. Nekem nagyon adja! Kíváncsi vagyok, de hát majd kiderül ha kijön a lemez. Amúgy szerintem ez egy nagy média-fogás. Majd 1-2 év múlva az lesz, hogy "Tha Dogg is back!" vagy valami hasonló, meglátjátok... :D
2012. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Alaque ***** válasza:
100%

Utolsónak igaza lehet.


Mindenesetre mennyire betéphetett, hogy azt flesselte, hogy ő a Bobmárli reinkarnációja :D

2012. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem is ez a véleményem erről h már elszívhatta az agyát is a szerencsétlen :) de a La La La száma tényleg jó lett és már ki is jött a Reaincarnated című lemeze amelyen már reggae számokat nyomat. de én is egyet értek az egyik előttem válaszlolóval h 2-3 év múlva vissza tér a raphez
2013. ápr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!