Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Bruce Willisről tudni, hogy...

Bruce Willisről tudni, hogy melyik napokon fog még forgatni és hol?

Figyelt kérdés
Van erről előre információ, esetleg össze van írva az összes nap és helyszín, amikor forgatni fognak vele?

2012. júl. 5. 23:31
 1/6 A kérdező kommentje:
És tudni, hogy még meddig marad?
2012. júl. 5. 23:34
 2/6 anonim ***** válasza:

Persze, minden másodperces pontossággal be van osztva és leírva MAGUKNAK.


Komolyan gondolod, hogy részletes tervet csak úgy szétkürtölnek? Így is van elég váratlan helyzet, hát még ha az egész világ tudna róluk mindent.

2012. júl. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A forgatási napokat közölniük kell azokkal, akiknek az életét érinti (ott lakók, boltok tulajdonosai, forgalomirányítás). Erről nincs valami infó a neten? Vagy ezeket az utolsó pillanatban közlik az érintettekkel is?
2012. júl. 6. 09:35
 4/6 anonim válasza:
Szia! Szeretnél kimenni a forgatása akkor a rendőrség honlapján kell megnézni az útlezárást. Én is ott szoktam ha forgatásra megyek . Ki van írva hogy filmforgatás miatt ez meg ez lezárva. És hogy melyik napon. Azt hallottam hogy e hó végéig tuti itt lesz. Remélem, mert még én sem jutottam el :)
2012. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Ha szeretnél kimenni a forgatása akkor a rendőrség honlapján kell megnézni az útlezárást. Én is ott szoktam ha forgatásra megyek . Ki van írva hogy filmforgatás miatt ez meg ez lezárva. És hogy melyik napon. Azt hallottam hogy e hó végéig tuti itt lesz. Remélem, mert még én sem jutottam el :)
2012. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet, ez nagyon jó! Igen, gondoltam rá, hogy kimegyek valamikor, hátha ott van, csak ugye jó volna tudni mely napokon forgat tuti ő is... persze ezt sehonnan sem tudhatjuk meg :)
2012. júl. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!