Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogyan "fehérítették ki"...

Hogyan "fehérítették ki" Michael Jackson-t?

Figyelt kérdés
2009. júl. 5. 20:12
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Michael Jackson-t nem fehérítették ki. Betegsége miatt lett fehér. "Vitiligo"-ban szenvedett.
2009. júl. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én is így hallottam,dehát az nem megy így egyik pillanatról a méásikra.vagy mit lehet tudni,mennyi idő előtt ment végbe a folyamat?
2009. júl. 5. 20:40
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

A teljes igazság az, hogy beteg is volt és, hogy egyenletesen fehéredjen ki a bőre (tehát, hogy nem legyen foltos) fehérítette is.

Hogy mivel, azt nem tudom.

2009. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Betg volt, Vitiligo-ban szenvedett. Amúgy meg olyan NEM LÉTEZIK,hogy bőrkifehérítés! Egy interjúban elmondta ,hogy sminkelték,hogy ne legyen feltűnő. Jóformán amúgyis csak az arca meg a keze látszott ki,szóval szerintem abszolút hihető.
2009. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

ezek a baromságok! Komolyan falra megyek tőlük :S

nem fehérítette ki magát!

Vitiligo nevű bőrbetegségben szenvedett, ami azt jelenti,h a bőrben lévő pigmentsejtek száma elkezd fehéredni.

Az apjától örökölte.

és az a legrosszabb az egészben,h a fehéredése után nem mehetett napra esernyő nélkül,mert a napra is allergiás volt.

2009. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
nem egyik napról a másikra hanem évekig fehérdett..sminkekkel pedig a még nem fehéredett részeket kisminkelték..azért nézett szegénykémsokszor olyan nagyon kifestve..de nagyonszép <3
2009. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:19: szegénykém??

21:04: azért nem csak az arca látszott ki, mert az egész mellkasa is kinn szokott lenni. :)

2010. jan. 28. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fehérítőkrémet használt hogy egyenletessé tegye a bőrszínét.
2012. nov. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!