Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mennyire gyakori, hogy egy...

Mennyire gyakori, hogy egy fekete és egy fehér párnak teljesen fehér gyereke lesz?

Figyelt kérdés

Seal-ről és a lányáról láttam egy fotót, amin nagyon elcsodálkoztam. A kislány fehérbőrű, szőke, világos szemszínű.


Mennyire gyakori, hogy ennyire rejtve marad a sötétebb bőrszín?


2012. jún. 16. 22:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első kislány nem tőle van. A többi meg tejeskávé színű.
2012. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak nem Seal a vérszerinti apja hanem Flavio Briatora egykori Forma-1-es menedzser.
2012. jún. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%

igen, ő csak akkorismerte meg a Klumot amikor az már terhesvolt. Mivel a Briatore nem akarta a gyereket, ezért a heidi nem is csináltatott apaságit, de a Seal egy év múlva örökbefogadta.

De a kérdésedre a fehérbőr gyakran előfordul vegyes szülőknél. A kék szem gyakorlatilag kizárt

2012. jún. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ja, ha nem vér szerinti gyereke, az már megmagyarázza a fotót. Erről nem tudtam, a képaláírás alapján "Seal és a lánya", ez zavart meg.


A kék szemen nem csodálkozom, én magam is ismerek olyan sötét bőrű, félvér embert, akinek világító kék szeme van.


A világos bőr- és hajszínt nem tudtam hova tenni a kislánynál.

2012. jún. 16. 22:21
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
A lánya helyes,hiszen örökbe fogadta
2012. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyébként, nemrég láttam a Stop.hu-n, egy képet, ahol fekete szülőknek, albínó gyereke született.
2012. jún. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
rohadt fajkeverők, meglátjátok ha visszatér akit utáltok más világ lesz itt :)
2012. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
vajkeverők*
2012. jún. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Cicabogár, az ember egy faj. Akkor lenne fajkeveredés, ha egy embernek és egy póninak születne közös ivadéka.


Mint ahogy a bibliai fajtalankodás is állatokkal történő szexuális aktust jelent.

2012. jún. 19. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!