Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Helyes volt Kurt Cobain?

Lucky.s. kérdése:

Helyes volt Kurt Cobain?

Figyelt kérdés
Sztem tök jó kisugárzása volt és nagyon szép szemei (bár én a barna haj,barna szemeket szeretem, de neki szépek voltak)

2012. jún. 10. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
aha:)
2012. jún. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
yeahman.
2012. jún. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeeeen, az övéinél kékebb szemeket még nem láttam, nekem ő egy félisten. Nem baj, hogy olyan vézna volt, egyszerűen nem tudtam volna nem szeretni... De egyébként valószínűleg már akkoriban is sokaknak bejött, csak túl félénk volt, hogy észrevegye.

Ajj, asszem ő volt az utolsó olyan fiú, aki kedves, jóképű, alacsony, sovány és egy kicsit bogaras, vagyis olyan, akit én szeretnék. :(

2013. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Igen, nekem is pontosan az ilyen típusú fiúk jönnek be. Csak nem baj ha magasak! Nekem is van egy nagy kedvencem és sajnos ő sem él már mint Kurt. Bár ő barna hajú és szemű, de nagyon tetszik!!! Úgy látszik mindenkinek van egy Ideálja ;))))

2013. szept. 5. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Kárt hogy a földön nincs 10000 Kurt Cobain akkor minden őt szerető és imádó csajnak jutna 1... énnekem kellene egy az biztos.... sztem nagyon jól nézett ki... ismerek is valakit aki hasonlít is rá csak barna hajúba...
2014. márc. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kib@$zottul jól nézett ki a csávó, nekem nagyon bejön. Általában a szőke haj nem igazán tetszik a férfiakon, de hozzá eléggé passzolt. A hangja is olyan szexi, hogy wow. :D Szóval szépen össze volt rakva ez a Kurt, az biztos, és nem csak kinézet szempontjából, a zenéje is ott van.
2019. márc. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!