Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik már voltak sziget fesztiv...

Akik már voltak sziget fesztiválon kicsit "felvilágositanának"?

Figyelt kérdés

A lányom idén sziget fesztivál jegyet kapott,mert már tavaly óta nagyon szeretett volna elmenni.1 naposra megyünk.Rajong az LMFAO-ért és Dj Fresh-ért és velük kapcsolatban az lenne a kérdésem hogy mennyi ideig zenél/énekel pl. az LMFAO? 1 óra?2?És ha megkérhetlek titeket kedves tapasztalt "szigetesek" akkor legyetek szivesek mindent leirni,amiről nagyjából tudnom kéne!Köszönöm szépen!

Egy 12 éves lány anyukája :-)



2012. jún. 1. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Bár nem vagyok Sziget-veterán, de azért válaszolok. :)

Tavaly én is kinéztem egy napra. Amiken én voltam, azok 1-másfél óra között játszottak. Lehet, hogy a LMFAO többet fog, ez majd a helyszínen derül ki, meg majd lehet rá következtetni, ha meglesz a pontos koncertbeosztás. :)

Nekem nagyon drága volt ott minden (mondjuk csak diákmunkám van), szerencsére vittem magammal vizet meg egy kis kaját.

Érdemes már délelőtt kimenni, rengeteg programlehetőség van, én nem értem a végére. :)

Délután/estefele indul meg befelé a tömeg, akkor ahogy elnéztem, sokáig kellett sorban állni, örültem, hogy már délelőtt felértem.

Egy nap tapasztalatai alapján ennyit tudok csak írni, majd biztos jön még olyan, aki tapasztaltabb.

20/l

(Egyébként idén is felmegyek Szigetre egy napra, pont arra, amire ti is...Csak engem más érdekel. :))

2012. jún. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!Akkor lehet hogy még találkozunk is!:-)))
2012. jún. 3. 13:43
 3/3 anonim válasza:

Érdemes 1-2 fele bemenni, hogy ne a nagy tömegben kelljen sorakozni. Rengeteg program van, érdemes megnézni a fesztiváltérképet, mert én még egy hét után is képes vagyok eltévedni... Óriási és a tömeg csak még jobban megzavar.


Elég drága, érdemes kaját és innivalót is bevinni - ha jól tudom másfél liter víz vihető be, és néhány zsömle. Több helyen van kihelyezve kút - érdemes ott feltölteni az üveget.


Nem érdemes túl sok értéket kivinni, óriási a tömeg, szóval nehéz az értékekre vigyázni.


A koncert valószínűleg másfél órás lesz, attól függ mennyit csúszik az előtte lévő vagy a rákövetkező. Nem tudom melyik színpadon lesznek, de érdemes felkészülni arra, hogy ha valamelyik sátorban, akkor ott nagyon meleg van.


A karszalagot ne ti rakjátok fel - ha rosszul rakjátok fel (pl. túl bő) akkor hosszú procedúra a karszalagcsere.


Érdemes megismerni a többi aznapi előadót, (goran bregovic, paolo nutini, killers, mando diao, yonderboi...) vannak még jó zenekarok!

2012. jún. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!