Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szeretted a Michael Jackson-t?

Szeretted a Michael Jackson-t?

Figyelt kérdés
én szerettem a Michael Jackson-t?kár hogy nincs többi:-( hogy elment
2009. jún. 29. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én és még nagyon sokan míg élt is szerettük, sőtt én imádtam, mit nem adnék azért ha láthatnám még egyszer koncerten, vagy ismerhetném! Egy csoda volt, jó szívű ember! Sok olyan emberrel volt körülvéve akik csak lehúzták és nem szerették! Remélem most már ő is érzi az emberek szeretetét!! Senki nem fog soha ezen a világon a nyomába érni ezt bátran kijelenthetem! Lehet nem szeretni, de mindenkinek el kell ismernie a tehetségét és azt amit az embereknek adott....
2009. júl. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem szerettem a zénéjét, illetve nem az én stílusom. De nagyon tehetséges volt, kiváló művész?

És ? Most jön valami idióta elvakult f...szkalap rajongó és le fog pontozni, mint mindenkit aki nem szerette?

2009. júl. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%

Itt is látszik pár válaszoló válaszában, hogy amíg élt le se szarták, de amikor már meghalt akkor mindneki "divatból" siratta... Meg a számait is töb ezren seedelték és töltötték le torrent oldalakon. A halála elött meg jó ha volt 20...

Jacko halálából is egy divatot csinálnak... Úgy mint más híres emberekéből, mint pl. Diana hercegnőjéből... ha egy ember tett oda virágot akkor én miért lógjak ki a sorból alapon mindenki tett...

Én személy szerint nem giazán szerettem és nem is szeretem... van/volt egy két száma amit elhallgatok/elhallgattam... Thriller, Billy Jane, Black or White meg ismertebb számait... de amugy meg nem csináltam belőle nagy felhajtást, hogy meghal... egyszer mindenkinek meg kell... ez az élet rendje...

2009. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én nem szerettem és szeretni is fogom míg csak élek!<33
2009. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
A zenépje közül néhányat szerettem,de én egy embert csak a zenéje miatt nem tudok szeretni..főleg nem olyat,aki kilógat egy kisbabát az erkélyen..dehát mindegy..
2010. jan. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerettem. az, aki nem szereti, csak az a kérdésem, hogy mit nem szerettetek benne? teljesen elfogadom a véleményeiteket, csak érdekel az indoklás. :)
2010. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
szerettem "a" Michael Jackson-t. am. hány éves vagy?
2010. márc. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!