Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Keresztes Ildikónak mi baja van?

Keresztes Ildikónak mi baja van?

Figyelt kérdés
Valami gond lehet a nővel, mert teljesen rámászik a mentoráltjaira. Elhiszem, hogy nincs köztük több, mint barátság, de értse már meg, hogy vannak viselkedési normák. Tartani kell egy egészséges távolságot. Nektek mi a véleményetek a viselkedéséről?
2012. máj. 25. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elég irritáló szerintem is. Lehet, hogy csak a show miatt csinálja, és csap akkora hisztit, ha kiesik egy mentoráltja.
2012. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hiszti még hagyján, de mikor rendre ölelkezik velük, próba közben fogja a kezüket, civilben is "barátságot" ápolnak és együtt mutatkoznak... Beszédes volt az a hisztije, mikor Vastag Tomi nem adta meg neki az új telefonszámát.
2012. máj. 25. 22:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert nem adta meg neki az uj számát? Még nem is hallottam erről...(első voltam)
2012. máj. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bocs, csak ritkán járok erre mostanság!

Volt valami ilyen kis műbalhé, hogy Vastag Tomi új mobilt vett, és nem adta meg a számát Keresztes I-nak. Azzal érvelt, hogy egy csomó embernek nem adta még meg, nem is érti, mi a gond. Keresztes meg erre megsértődött, hogy ő nem akárki, hanem a mentora. Jó, nyilván én csak ezeket a bulvárhíreket olvasom, ha olvasom, de ha belém kapaszkodna valaki ilyen agresszíven, még a nevem is megváltoztatnám. :D

2012. máj. 30. 14:43
 5/5 anonim ***** válasza:
:D hát ez tényleg durva azért! Már réges régen nincs az x faktor, akkor meg mit jön azzal, hogy a mentora??(első és második válaszoló vagyok)
2012. máj. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!