Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik magyar sztárral (lehet...

Melyik magyar sztárral (lehet bulvár, színész, tévés vagy bármi) olvasnál szívesen interjút és mivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egy sztárokat,ismert közéleti személyiségeket faggató interjúsorozatot szeretnék indítani egy ismertebb regionális portálon, ezért szeretném felmérni, ki iránt mutatkozik érdeklődés és milyen témában...


Sürgős!



2012. máj. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Fluor Tomival :D a magánéletével kapcsolatban,de nem olyan általános témákból amiket mindenki fúj már kívülről,mert minden riporter azt kérdezi tőle..Meg a Punnany Massifal is róluk is inkább a magánélet róluk nem sokat tudni :))
2012. máj. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja és 1.vagyok,még a Showder Klubbos humoristákkal is :D
2012. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1. és 2., mire lennél konkrétan kíváncsi Fluor magánéletével kapcsolatban?
2012. máj. 20. 23:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Zentai Márk.

Mit csinál mostanság? Tervezi-e, hogy vissza tér a zenei pályára... Ilyesmikre lennék én kíváncsi : )

2012. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenképpen "komoly" emberekkel, enm ilyen egyszeri celebekkel. Lehet színész, énekes...stb. Pl. Bodrogi Gyulát nagyon szeretem. Aztán Zoránnal, Koncz Zsuzsával, Dolhai Attilával, Göncz Árpáddal, Beliczai Balázzsal, KAP-pal... elég széles a skála.

A mélyinterjúkat szeretem a legjobban. A koncerteknek, fellépéseknek á is utána tudok nézni, de pl. hogy hogyan látja a világot, mit tart fontosnak, mi a véleménye a társadalomról, kapcsolatokról, szerelemről, barátságról, hitről...stb., ezt csak egy jó beszélgetésből lehet igazán megtudni.

2012. máj. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jav.: ÉN is utána tudok nézni...
2012. máj. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!