Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Lehetséges hogy Lady Gaga...

Lehetséges hogy Lady Gaga férfinak született?

Figyelt kérdés

A kinézete és a hangja alapján egyértelműen valami nem stimmel vele, mert olyan mintha férfi lenne és mi van ha ténleg az ? http://www.youtube.com/watch?v=RH2Ph-bBcQk

[link]


[link]


Arra gondolok, hog ymodern nano és lézer technikával átformálták őt nővé.mint annak idejében Michael Jacksont.


2012. máj. 7. 21:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Lehet hogy maga az egész Lady Gaga photoshop, nem ?
2012. máj. 26. 02:38
 12/19 anonim ***** válasza:

Lady Gaga nő, ez a téma már lerágott csont..

ha annyira a képek híve van akkor nézd meg ezeket:


[link]

[link]

[link]

és még fiatalabb korárból:

[link] (gimis kép)


Remélem elég bizonyíték,h elfelejtsd ezt a hülyeséget :DD

2012. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Ezeken a régi képeken nem látni hogy van e farka, a mai képek amiket mutatták pedig hátúlról van és azt nemmondtamhogy nincsen jó segge és óldalról nem látni a farkát, az az egy meg photoshop amin elől nincsen semmi sem, ez teljesen evidens. Szerintem átoperáltata magát.
2012. máj. 27. 18:46
 14/19 anonim ***** válasza:

Nincs itt semmi photoshop.. nem férfi.. régi képeken is ahol még nem volt híres k*rvára látszik,h nincsen farka de ilyen begyöpösödött embernek úgy se lehet bebizonyítani semmit..

nyilván azért van vele Taylor Kinney mert b_zi, nem?...

hol van itt farka?

[link]

2012. máj. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2012. máj. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nem mondtam hogy homokos, hanem traveszti lehet. A régi képek is simán lehetnek photoshoppok, nem régen retusálhatták őket a farkát meg a mesterségesen megnagyobbított tompora elfedi, te mondtad hogy nagy sunija van neki, gondolod hogy véletlenül ? Én nem hiszem, gondolkozz, ez sem lehet véletlen.
2012. máj. 28. 16:30
 17/19 anonim ***** válasza:
oké, akkor élj tovább tévhitben..
2012. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gaga lánynak született, a neve is az. Meg egy tarnfesztitát nem vesznek fel egy katolikus iskolába. Meg gogo táncos volt. Gaga fura, volt hogy direkt azt akarta hogy az emberek azt higgyék hogy faszi. Nyilatkozta is egyszer hogy ezt tökre élvezi. Nagyon oda van a melegekért. Úgy tudom a táncosai is azok. Meg amúgy akar szülni gyereket, ha faszi még is hogy fogja megszülni?
2012. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az egész csak BOTRÁNY. amit te faroknak látsz az gyűrődés a ruhán, bakker xD
2012. aug. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!