Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek mi a Napiszar...

Szerintetek mi a Napiszar szerkesztőinek legmagasabb iskolai végzettsége?

Figyelt kérdés
2012. máj. 6. 20:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egyetemista a legtöbb, nekem valahogy ez az érzésem. Szóval még csak középiskolai végzettséggel rendelkeznek .
2012. máj. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Tóth Bulcsú ***** válasza:
68%
Szerintem is egyetemisták. Attól, hogy taplók, meg igénytelen undormányokat posztolgatnak, még lehetnek okos emberek. A rosszindulat nem csak a buta emberekből áradhat. Sőt!
2012. máj. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan. Nagyon sok művelt, de bunkó ember van. A kulturáltság mértéke gyakran nem egyenlő az iskolázottsággal, soha ne általánosíts!
2012. máj. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egyetemisták, mert akkor tudnák, hogy a legtorzabb bulifotók az egyetemi partykon készülnek.
2012. máj. 7. 09:16
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
És arról már hallottál, hogy valaki direkt rosszindulatú? Szerintem magasról lesz*rják hogyan, miért, mikor készült egy fotó, de ha az ő szemükben vicces kiteszik, hogy a többi kretén is tudjon röhögni rajta. Régebben még voltak vicces dolgok, de most már átmentek szánalmasba.
2012. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Tudják, csak leszarják.
2012. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
És hogy-hogy soha nem buknak le???? Le fognak egyáltalán valaha?:S
2012. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
egyszer írta vki a szerkesztőnek, mi lenne ha az ő gyerekét raknák fel ilyen oldalra, és azt válaszolta h van egy lánya de ő nem csinálna soha ilyen képeket, amiket fel lehetne tenni ilyen oldalakra.. szal nem egyetemisták
2012. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Előzőnek -- Mondani bármit lehet.

Egyébként másik blogból kiindulva vannak jól szituált dolgozó 45ös vágásúak is, egyetemistákig és 16 évesek is előfordulnak ott. A blog nézettségéért és a posztok sűrűségéért mindenkit bevesznek, aztán úgyis kimorzsolódnak.

2012. máj. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Szentem már oviban meghúzták őket gyurmázásból........
2012. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!