Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Tudtok mondani olyan híres...

Tudtok mondani olyan híres nőt aki teljesen levágatta a hajat?

Figyelt kérdés
Volt olyan veled, hogy egy híres nő (művész, celeb, sportoló, stb) teljesen lenyíratta a hajat s ez megdöbbentett? Ki volt ez a személy? (Olyasmire gondolok mint pl Britney)
2012. febr. 10. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Az összes nő aki levágatta a haját, megdöbbentett. Nem tudom miért tették. Mondjuk van köztük olyan is aki csak egy szerep kedvéért tette, de akkor is.
2012. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem csak Natali Portman jut eszembe,de ő egy szerep miatt csinálta, meg hát Britney de őt te is írtad, hát rajta nagyon meglepődtem anno:O mai napig nem tom eldönteni h azért csinálta, mert tényleg elgurultak a kerekei, vagy mert nem akarta h drogot mutassanak nála ki
2012. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 90-es évek közepén Demi Moore!

A G.I. Jane c. film kedvéért.


Általába egy nő sztem kopaszon ijesztő, és aszexuális.Demi nem volt sztem olyan csúnya.

2012. febr. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

22: 54


Így igaz, most néztem meg a neten http://www.youtube.com/watch?v=KOhBlCuKSBQ

2012. febr. 12. 01:38
 5/5 anonim ***** válasza:

nem nagyon döbbenek meg semmin, de ők is megváltak a hajuktól:

Udvaros Dorottya

Sinéad O'Connor

Cynthia Nixon

Cate Blanchett

2012. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!