Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mért hiszi mindenki hogy...

Mért hiszi mindenki hogy fluor meg sp búza? nem mintha én mást mondanék de ez hogyan terjedt el

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 19:49
1 2
 1/13 anonim válasza:
57%
férfiak irigyek,hogy az a 2 b.uzi híres.
2012. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
59%
Mert olyanok a számaik, a stílusuk, meg együtt élnek...
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
úgy hogy összeköltöztek egy időre és a nép féltékeny volt, hogy ők találták ki a szemét legjövedelmezőbb újrahasznosítását. Ők nem leviszik a szemetet hanem kiadják CD-n
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
azok, ezen nincs mit vitázni. már dákóval a seggükben születtek.
2012. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
76%
igen, irigyek vagyunk persze. Minden vágyam, hogy ilyen sz*r számokat énekeljek.
2012. jan. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5, én azt nem nevezném éneklésnek. :)
2012. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

add1: együtt élnek(éltek?)

add2:egyiknek sincs csaja már mióta(ha volt egyáltalán) pedig tini r*bancok ezrei rajonganak értük.

add3:ilyen ratyi videókat csinálnak együtt: [link]

add4:és ilyen ratyi képeket: [link]


Most nézzétek meg SP fejtartását és azt a huncut mosolyát:DTuti h a kép elött vagy után jól leszopkodta fluor p*csét.

2012. jan. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 TrükkösBélabá válasza:
Nézd meg a mozgásukat, a testtartásukat azt hogy hogyan beszélnek, egy egészséges hetero férfi nem olyan mint ők. Ha nem is búza kereskedők erősen úgy viselkednek.:D
2012. jan. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

20:08 -


"add1: együtt élnek(éltek?)" Fluor elköltözött, és azt édes drága pici szívem úgy mondjuk hogy lakótársak

"add2:egyiknek sincs csaja már mióta(ha volt egyáltalán) pedig tini r*bancok ezrei rajonganak értük." Látom, te is mindenkivel összefekszel. Várnak az igazira. Annyira nagy baj, hogy nem fekszenek össze a sok éces kur-vával?

"add3:ilyen ratyi videókat csinálnak együtt: [link] " Ez nem tudom hogy mióta videó.

"add4:és ilyen ratyi képeket: [link] " Honnan tudod hogy igazi a kép?


Azért, mert igenis féltékenyek rájuk. Hiába mondják azt, hogy 'márpedig ilyen sz-ar zenét csináló emberekre nem vagyok féltékeny', akkor is azok. Mert Fluornak és SP-nek van pénze arra, hogy márkás cuccokat vegyenek. Azt csinálják, amit szeretnek, és nem kényszermunkához folyamodnak. Tinilányok (és nem tinipi-csák te nagyon hülye) százai rajonganak értük. De ezt a buz*zós dolgot fel lehet fogni egyfajta lázadásnak is. Nem baj, majd 20 éves korotokra (remélhetőleg) kinövitek! :)

2012. jan. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

# 9/9 Időpont ma 20:50


Na te is vagy tinir*banc vagy, vagy pedig egy ratyi:D

Nem vagyok féltékeny rájuk egyáltalán, amit eltudnék viselni max az a sok rajongó de ha ehhez az kell hogy egy buzeráns legyek akkor kössz nem:D

2012. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!