Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek, ha egy sztár?

Szerintetek, ha egy sztár?

Figyelt kérdés

... akinek tegyük fel 100ezer rajongója van facebookon, kiírná állapotnak, hogy küldjenek neki pénzt neten (paypal), pl 10$ -t kérne fejenként, akkor hányan küldenének neki?


A másik variáció, hogy pl mögé írna olyat h. a pénz az "xy" alapítvány támogatására kell, akkor hányan küldenének?


Illetve a harmadik, ha nem 100ezer, hanem 1millió rajongója lenne, akkor hányan küldenének?


Ezen elgondolkoztam ... és nagyon kíváncsi lennék, hogy Ti mit gondoltok.


2012. jan. 10. 00:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy "sztár" ilyet nem csinál. Ha pénzt kér, és jótékony célra, azt nem a saját számlájára fogja, hanem az adott alapítványnak. Ha magának kér, akkor úgy kellene támogatnia az embereknek, hogy nem csak letöltik, hanem megveszik a filmjét/lemezét, és nem a semmiért utalnak át pénzt.


Ráadásul úgy, hogy az interneten bárki mondhatja hogy ő xy. Ha viszont valaki más egy sztár nevében kér pénzt a saját számlájára, az bűncselekmény.

2012. jan. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez mind nagyon szép és jó, de ez kb úgy néz ki h megkérdezem, milyen az idő, te meg elkezdesz beszélni az új tvdről...

én kérek elnézést, de nem azt kértem, hogy az álltalam kitalált(!) szituáció erkölcsi oldalát vizsgáld meg... nem tudom, miért nem lehet normálisan válaszolni, mint már írtam egy csak egy KiTALÁLT eset egy feltevés egy példa...

2012. jan. 10. 00:36
 3/5 A kérdező kommentje:
*ez
2012. jan. 10. 00:37
 4/5 anonim ***** válasza:

hát ha alapítványnak gyüjt,akkor valszeg sokan küldenének szerintem,főleg ha tényleg nagyon sok rajongója van.

de ha csak ugy magának kérne pénzt akkor szerintem a fejéhez vágnák h minek kéreget ha igy is tele van pénzel, de mondjuk a nagyon fanatikus fanokból igy is kinézem h küldenének.

2012. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ki az a szerencsetlen a milliomosoknak kuld 10$-okat?! Senki!
2012. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!