Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csak engem zavar, hogy Rihanna...

Csak engem zavar, hogy Rihanna k*rvul?

Figyelt kérdés
Annyira szép hangja van, csak teljesen elrontja,hogy szinte minden száma a szexről szól és bizonyos mozdulatai is nagyon rib@ncosak.
2012. jan. 9. 21:28
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
34%
van itt egy pár naív, szerintetek avril meg taylor nem egyszerű celebk*rva? Titeket csak a média manipulál, elhiteti veletek, hogy ők jók meg szeretetreméltóak. Olyan mint Miley cyrus, tinibálvány mindenki szereti de az is egy öntelt ...
2012. jan. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
70%

igazad van előző

tudod engem ki bäsz fel nagyon

Selena Gomez ಠ_ಠ

komolyan mondom akkora kis ribänc



viszont ő is bäsznivaló

2012. jan. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
hiába a szép hang, ha élőben egy hangot sem talál el:)
2012. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Minden pop "zene" a szexről,szerelemről és ennek bánatáról szól.Kicsit unalmas de hát ez van.

A másik, hogy minden popsztár k*rvul(még a férfiak is:D), aki nem az meg idióta ruhában járatja le magát.

Rihanna csak követi a divatot, hogy legyen híres és legyen sok pénze.

2012. jan. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Szeretem a mákoskalácsot!
2012. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Figyelj, mindenkinek megvan a saját stílusa. A legtöbb szám a szerelemről szól, de miért kellene Rihannának is beállnia a sorba? És mi van, ha ő nem szerelemcentrikus?

Régen nem szerettem őt, de már kezdem kedvelni. Jó hangja van és vonzó nő, ti meg majd akkor bíráljátok, ha ott lesztek ahol ő van!

Egy lány.

2012. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

01-09 22:13

nem vagyok Avril Lavigne ügyvéde de csak egyelten olyan cikket mondj ahol Avril befüvezne nökkel smárolva hagyja hogy megdugják a fotósok szeme elött. Ő ennél sokkal diszkrétebb. Évek óta nincs rola egyelten búlvárhír se és még mindig a toppon van. Szóval őt ne szidd mert ö korrekt.

2012. jan. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
Shevy, sajnálom, de ez tény, az emberi agyat megrontja a gazdagás a hírnév, gazdagok, híresek, celebek mind ez a sorsuk, attól, hogy az újság nem ír róla nem jelenti azt, hogy mintapéldány, a világ tele van énekesekkel mégsem írnak rólik pedig ugyan ilyenek. Most lady gaga rihanna meg a többi szenny a menő, róluk kell írni mert őket követi a legtöbb ember és nyilván a többséget kell manipulálni a kisebbség helyett
2012. jan. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Nekem tetszett az s-m és a man down is, és jól áll neki az extrém stílus.
2012. jan. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
engem fáraszt..sztem a mai zene nagyon rossz irányba megy..
2012. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!