Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hová tűnt Sub Bass Monster?

Hová tűnt Sub Bass Monster?

Figyelt kérdés
Van ez az emberke akinek régebben sok számát hallgattam. nem ismerem személyesen és azt sem tudom milyen jellem, de engem megfogott a zenéje. nem most kezdte igaz, telik az idő rendesen felette is, de engem érdekelne hogy merre lehet, mit csinál, miért tűnhetett el így a köztudatból? 2006ban adta ki az utolsó albumát, annak is már 3 éve..."Újra itt van a szörny, kezeket fel! Nincs semmi baj, én még nem tüntem el..." -mondta akkor. de nemtudom. se a tv-ben nem látni, se élőben, mondjuk nem is lakom a környékükön. az oldala üzemel, talán új lemezzel készül, vagy elfoglalt más miatt? hová tűnt Sub Bass Monster emberek?
2009. máj. 22. 13:15
 1/6 A kérdező kommentje:
egyébként nem tudom miért van itt Magyarországon ennyire alábecsülve, végülis egy kis faluból kezdte a pályafutását, és 10 lemezt kiadott eddig a maxikkal együtt. mégis ha megnézitek, más embereket, akik talán fele annyit sem adtak a közönségnek hogy dicsőítik..
2009. máj. 22. 13:18
 2/6 anonim ***** válasza:
8%
pic*ába
2009. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez aztán értelmes válasz volt
2009. máj. 31. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
ez van!!:D
2009. jún. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért beszülik alá mert magyar,és egyesek szerint a magyarok mindenhez hülyék,de szerintem ez a srác sok mindenkit lealáz. Ja és a pihenő szerintem kell mindenkinek.
2010. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"becsülik" Sorry.
2010. febr. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!