Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ki miért utálja Sp-t vagy épp...

Ki miért utálja Sp-t vagy épp Fluor-t?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 01:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mert nem tartom őket tehetséges zenésznek, énekesnek. nem érdemlik meg azt ahová ők eljutottak , amég sok igazi tehetség meg pénz és hírnév ügyben sehol sincs. őket futtatja a média. lényegében a média a hibás
2012. jan. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, jellemtelen bugyuta, lakótelepi proliknak.
2012. jan. 2. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én nem foglalkozok velük és akkkor nem is tarom őket rossznak
2012. jan. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugye kibírod, hogy ne tegyél fel mindennap egy róluk szóló kérdést? Szerelmes vagy beléjük b*szki?
2012. jan. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak teljes mértékben igaza van (ezt jó indoknak tartom)! Az utolsónak (4.nek) meg üzenem, hogy a k.. a...
2012. jan. 2. 17:18
 6/12 anonim ***** válasza:

:)) Hogy te mekkora egy ostoba nyomorult vagy.

Gratulálok, nem elég, hogy nincs életed, mert ha lenne, akkor nem velük foglalkoznál, még alpári kocsisgyökér módon ugatsz is...Roppant intelligens vagy mondhatom, csak sajnálni tudlak.

2012. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Eggyáltalán nem tehetségesek és ők vannak felkapva,pedig annyira jó megbecsületlen zenészek vannak az országban.Sp nagyon nagyképű is és mellesleg anti magyar úgyhogy engem nem a külsejük zavar vagy esetleg a stílusuk...ők úgy tüntetik fel mintha csak ez lenne velük a baj!Amúgy Fluor vicces bírom,de nem kéne ennyire felkapni...
2012. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 flikimiri válasza:

1.Csöpög róluk a giccs, és az szerintem extra gáz.

2.Miért laktak (vagy laknak) egy házban???(Szerintem még ha haverok is, akkor is gusztustalan)

3.Jól énekelnek? Nem.

4.Jól néznek ki? Nem.

5.A média csak azért foglalkozik ezekkel a f***okkal, hogy több pénzt kapjanak.

2012. jan. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 ʙiA ◘♥◘ válasza:
egyettértek vmennyiőtökkel...teljesen tehetségtelenek,a számok amiket énekelnek még el is menne ha nem pk énekelnék azokat...annyira nincs semmi handógjuk,hamarabb leszek Justin Bieber rajongó minth én őket imádjam... //
2012. jan. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 xd012345 válasza:
mert b.u.z.i.k
2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!