Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Ma miért lehetett öngyilkos...

Ma miért lehetett öngyilkos Mary Zsuzsi?

Figyelt kérdés
2011. dec. 25. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Igazából sejthettük, hogy előbb-utóbb bekövetkezik, voltak gondjai, de engem is meglepett.
2011. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Klapka György azért mégis ott volt neki, nem csak anyagilag. Szerintem nem volta igazak a fiatal fiui. Nem hiszem, hogy kilátástalan volt a helyzete. Biztos valami felesleges pszichiátriai szer lesz a dologban és egy pillanatra elborult az agya. Ezt majd az ovosok tagadni fogják, vagy indokolni a szükségét.
2011. dec. 25. 15:21
 3/7 anonim ***** válasza:
gondolom hasonló okkal mint az összes többi csak ő szerepel a médiába és a többieket senki se érdekli
2011. dec. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hasonló okból mint az összes többi csak ő benne volt a médiába míg a többiek nem.
2011. dec. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lehet, hogy a 20 kiló plusz, amit a betegsége miatt szedett fel
2011. dec. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tegnap este lett öngyilkos.

Karácsonykor mindig megurgrik az öngyilkosok száma, Mary Zsuzsi pedig köztudottan labilis idegzetű volt.

2011. dec. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma reggel találták meg, de nem tudni biztosra, hogy tegnap halt meg, mert tegnap társaságban volt. Azért remélem ilyenkor is kivizsgálnak mindent. Könnyen rá lehet mondani, hogy labilis volt és meg van oldva. Én nem vagyok biztos benne, hogy annyira gyenge volt az idegrendszere, nem kell mindig az újságnak hinni.
2011. dec. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!