Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Jackson hogy fújja ki...

Michael Jackson hogy fújja ki az orrát?

Figyelt kérdés
:D
2009. máj. 13. 22:10
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon sajnálom,és mélyen megrendített a halálhíre!Soha nem lesz hozzáfogható és mérhető világsztár,mint ő volt!

Már szégyellem,hogy én is írtam erre a kérdésre egy kicsit rosszindulatúnak tűnő megjegyzést!Nem annak szántam,és megegyszer nagyon sajnálom:(((

2009. jún. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

az lenne a legjobb Jackonak, ha sírás helyett imádkoznának érte, hogy jó helyre kerüljön.:)

tudom, én is sírtam, meg mindenki, de higgyétek el, ezzel sokat segítetek neki.

2009. jún. 27. 19:23
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is megsirattam, és ha életében nem is érezte sajnos:( Remélem, hogy most már érzi mennyien szerették, hogy érzi az emberek szeretetét... Legenda, az ikon, a sztár, a király....Utánozhatatlan ős tehetség, sosem lesz többé még egy Michael Jackson!!
2009. júl. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
nem utdom ti hogy vagytok vele, de én nagyon erősen érzem, hogy lesz valaki, akiben újjá fog születni. És nagyon hamar itt lesz újra a földön..:)
2009. júl. 1. 21:33
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Koccoljatok le rola mert ő 1 nagyon jo ember VOLT!!!
2009. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vicces! Szegény Jacko, a világ legjobb embere volt...

Az orrát tényleg sokszor kellett muteni, mert ugye a plasztikai mutétet pár évente meg kell ismételni, meg az arc változásai az ido múltán, stb. Nemkell ezzel cseszegetni!! Amúgy nekem mindig tetszett, szerintem szép volt..

És most mondjátok, hogy bolond vagyok, de valamelyik nap meglátogatott engem, egyszeruen éreztem, hogy itt van és orulok neki! Valószínuleg azért, mert mélyen depressziós voltam az elvesztése miatt...

2009. júl. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
00:13 én is éreztem múltkor valamit, te mit éreztél, mikor elment hozzád? és végül is hogyan fújta ki az orrát?
2010. febr. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Glambert^^ ***** válasza:
100%
GAGYI,IDIÓTA,BALF*SZ HÜLYE NÉMBER!!! NA VAJON HOGY?! Zsebkendővel...Már sehogyan sem,hála az ilyen hülyéknek,akik elkergették :'''( Am ha tudnátok,hogy mi volt,nem állítanátok azt,hogy direkt csináltatta így az orrát...Ne zavarjon titeket,hogy fiatal korában leesett a színpadról,és az orra úgy eltört,hogy alig tudták megmenteni!!!Idióták!!És egy halottról VAGY JÓT,VAGY ROSSZAT!!! És NEM JACKO!!! :@@@
2011. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Pfff... zsebkendővel, vajon hogyan fújta volna ki? Amúgy nekem is mindig tetszett, szerintem szép volt, főleg a szeme =) <3 R.I.P.
2011. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Glambert^^ ***** válasza:
Annie-nek igaza van,tényleg szép volt,tehetséges,és a szemei...Azok rabul ejtettek :$ <3 =)
2011. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!