Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy találkozhatnék Fernando...

Hogy találkozhatnék Fernando Alonsóval?

Figyelt kérdés

8 éve nézem a forma 1et,és minden vágyam az h egyszer személyesen találkozzak Alonsóval,mégha csak néhány másodpercre is.még spanyolul is megtanultam emiatt.

már voltma 4szer kint forma 1en,2 szer a Magyar Nagydíjon,de egyszer sem sikerült idáig.Ki tudna nekem segíteni,vagy ötletet adni?


2011. nov. 9. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
a legközelebbi F1 futamra veszel VIP jegyet. Ha bankot rabolsz talán össze is jön rá a pénz egy év alatt.
2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kétszer voltam eddig a forma-1-en és egyszer olvastam, hogy egy szállodába megy 6 körül. Megjegyezném én is neki szurkolok.

2009-ben a neten olvastam, hogy a Duna korzónál a futam hétvégéjén, pénteken 6 óra körül felbukkan. Gondoltam magamban próba, cseresznye és elrángattam tesómat. Mit ad Isten, egy Renault ki volt állítva és pár perccel hat óra után felbukkant Alonso és Piquet. Pózoltak az autónál kb 5 percig, majd bementek a szállodába. Kb fél méterre állt tőlem.


Másik alkalom 2010-ben történt, amikor autógrammért beálltunk és pont akkor kerültem sorra, amikor ő volt.


Iszonyúan nagy szerencse kell hozzá, de ha szemfüles vagy bármi összejöhet! Sok sikert! :)

Üdv. 16/L

2011. nov. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!