Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek milyen lehet a...

Szerintetek milyen lehet a valóéletben Sebastian Vettel?

Figyelt kérdés
Olyan mosolygós,mint a tvben vagy bunkó?Amúgy meg jóképűnek tartjátok?
2011. okt. 18. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elszállt magától, olyan már, mint a Schumi volt fénykorában. A csapat csak őt támogatja, az ő érdekében csalnak, övé a jobb autó stb. Tud vezetni, de gyengébb autóval (pl. Williams) hol lenne?!
2011. okt. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát szerintem otthon, és a családjában egy rém egyszerű/ink. természetes/, aranyos, szerény, kedves, és mosolygós fiú lehet.


Meg szerintem a legjobb pasi a sportolók között, pont ő nálam az 5 csillag. :)

2012. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Se testőrők, se kíséret nem kell neki, úgy megy kiskocsmába vagy sétálni. Megmaradt egyszerű srácnak.
2012. márc. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért hiszik sokan hogy elszált. Szerintem tökre olyan mint mikor én elkezdtem neki szurkolni annó 2008-ban.Jó azt belátom hogy többet hisztizik de ez a pályán van .Szét kell választani a pilótát és az embert. Az élmezőnyból meg szerintem ő a leghétköznapibb
2012. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem sem szállt el, tapasztalat, ugyanis én annak a szállodának dolgozom,ahol Seb megszokott szállni a Magyar Nagydíj ideje alatt. Amióta először találkoztam vele, egy roppant egyszerű, vicces, udvarias, egyszóval nagyon szimpatikus srác, semmit sem változtatott rajta a 2 vb-cím. :)
2012. szept. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon helyes srác, jóképű, aranyos, vicces, kedves bár még nem találkoztam vele. De jó lenne. Szóval jófejnek és a legjobbnak tartom.
2013. máj. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!